Neler Yeni

Alınacak en mantıklı sıfır ps4

Prews

80+
Hocam cidden kafam acayip karıştı ya 2. ele güvenemiyorum bir türlü param güvende olayından dolandırıcılık olmaz diye kafam rahattı ama öyle olmuyormuş demek ki çok kafam karıştı.

kırmızışarapp

80+ Silver
Çok fazla dile getirdim ama dediğim gibi yatarak oyun oynamak çok daha fazla zevk veriyor bana elime kahvemi çayımı alır oynarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki hocam tecrübeliyseniz bir şey soracağım en fazla çıkacak sorun ne olur ikinci ellerde.
Tamam al bir tane gamepad istediğin gibi oyna ?

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

r4NG3r

80+ Silver
10k verene kadar rx 6600 li pc ayarlamaya çalış,zaten ps4 exclusive oyunu kalmadi fazla.ragnarok ghost of tsushima tlou2 felan kaldi bitek gerisi pcye çıktı.veya illa ps4 alacaksan 5.5k verip kırık versiyonlu al her oyunu belese oynarsin benim gibi

Farway

80+ Silver
ama ps4 fiyatına pc toplasam istediğim performansı alamayacağım daha monitörü kasası var.
Kasaya zaten para vereceksin dostum, monitörünün olmasına gerek yok PS4'ü neye bağlayacaksan ona bağlayıp oynayacaksın aynı şekilde.

Farway

80+ Silver
Televizyona bağalayacağım.
İşte PC'yide TV ye bağlayıp alacaksın bir Gamepass,Forza oynayacaksın,Yükleyeceksin bir Mortal Kombat,God Of War ya da canın ne istiyorsa onu oynayacaksın dostum PC'nin olayı bu. Hem de işlerini görecek,film izleyip müzik dinleyeceksin.10k ya 1080P sistemi kurulur rahat şekilde merak etme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
BB
Bu saatten sonra ps4 alınmaz. Ps4 için olan özel oyunlar zaten yavaş yavaş pcye geliyor. Sıfır almak çok mantıksız. İlla ki alma niyetiniz varsa ikinci el temiz bir tane alın boşuna 10 bin vermeyin.

Jacket

80+ Silver
10.000 bütçe var alınmaz diyeceksiniz fakat zaten bu konsol beni 3-4 yıl idare etse yeter ondan sonra çalışıp en iyisini kendim alırım o yüzden en mantıklı hangisi olur ayrıca series s almayı istiyorum aslında fakat konsolu değerli kılacak bir şey yok zaten FIFA,GTA falan oynarım ve exclusive oyun çıkarsa onu oynarım alma amacım o biraz fazla uzattım ama ayrı olarak şöyle bir şey diyeyim ikinci el cihazlara fazla güvenim olmaz.
Bence bekleyin sıfır PS4 almayın 2023'ün 3. çeyreğinde PS5 Slim gelecek PS4 almak istiyorsanız da 2. el alın sıfır PS4 alınmaz.

Son düzenleme:

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,303
İsim
MehmedVII
Sıfır ps4 almak şu an çok saçma 10k'ya. Series s daha mantıklı

Jacket

80+ Silver
Sıfır ps4 almak şu an çok saçma 10k'ya. Series s daha mantıklı
Series S de mantıklı değil oyun yok o tarafta da konsolun berbat performansını söylemiyorum bile en mantıklısı bekleyip PS5 Slim almak 2023 3. çeyreğinde geliyor zaten konsol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Top Bottom