Neler Yeni

Alınacak en mantıklı sıfır ps4

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Yatarak oynama keyfi çok daha ayrı olduğunu düşünüyorum ps kafelerde yayılarak oynama daha güzel bir his bunun evde olduğunu düşünemiyorum bile birde 2. el ps4 prolar 5-6k ps4 ler ise 3k civarı laptoplar 10-15k
3k ya direk al.

Prews

80+
Geçen 2.el ekran kartıyla toplam 10k ya 3060 veya 3060tilı sistem toplamıştı bir arkadaş forumda.
Çok fazla dile getirdim ama dediğim gibi yatarak oyun oynamak çok daha fazla zevk veriyor bana elime kahvemi çayımı alır oynarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3k ya direk al.
Peki hocam tecrübeliyseniz bir şey soracağım en fazla çıkacak sorun ne olur ikinci ellerde.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Çok fazla dile getirdim ama dediğim gibi yatarak oyun oynamak çok daha fazla zevk veriyor bana elime kahvemi çayımı alır oynarım.

Peki hocam tecrübeliyseniz bir şey soracağım en fazla çıkacak sorun ne olur ikinci ellerde.
Değilim hocam PS2 var bende :D

3k ya ben direk alırdım o fiyata varmı cidden 3k ya şuan DDR3 sistem toplanıyor Max.

Prews

80+
Değilim hocam PS2 var bende :D

3k ya ben direk alırdım o fiyata varmı cidden 3k ya şuan DDR3 sistem toplanıyor Max.
Slim model gördüm az önce baktımda bakıyım bir emin olayım sarı sitede gördüm.

1670176349716.png

doğru hatırlamışım. (Site isminin gözükmesinin bir sorun teşkil ettiğini bilmiyorum öyleyse özür dilerim)

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Altuğ Özdemir
Yurt dışından ps5 getirebilirim ama vergidir odur budur falan bekletir beni zaten ps5 için televizyon alamam o yüzden en mantıklı ps4 geliyor.
Bence PlayStation oynamak için tv almayın bunu net söylüyorum uzun bir süre tvde oynayıp monitör geçen biri olarak daha öncesinde geçmediğim pişmanım

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Yatarak oynama keyfi çok daha ayrı olduğunu düşünüyorum ps kafelerde yayılarak oynama daha güzel bir his bunun evde olduğunu düşünemiyorum bile birde 2. el ps4 prolar 5-6k ps4 ler ise 3k civarı laptoplar 10-15k
Ha, demiyorum ki hiç PS4 alma ama git 2.el al dostum temizini. Sıfırını alırsan ayıptır söylemesi enayi konumuna düşersin.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Slim model gördüm az önce baktımda bakıyım bir emin olayım sarı sitede gördüm.

Alıntıyı görüntüle
doğru hatırlamışım. (Site isminin gözükmesinin bir sorun teşkil ettiğini bilmiyorum öyleyse özür dilerim)
Gidip ve bakıp al. Kargo veya Param Güvende ile çok dolandırıcı sorunlar var, Başını ağrıtırlar dostum.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Çok fazla kez sordum ama en fazla ikinci elde nasıl bir sorun çıkar.
SONY, Microsoft gibi konsol şirketleri, Geçmişte yaptığı hataları baz alarak konsollarını çok hazırlıksız yakalatmıyor. 2.El de başına en kötü gelecek şey ise sadece dış görünüş (Alacaksan Slim al zaten PRO destekleyen bi tv yoksa almanın manası yok. Ve slim ile alakalı sorun var ise buyur cevap veririm.

Başka şehirde ama.
Bölgende bulmaya çalış bence :)

Prews

80+
SONY, Microsoft gibi konsol şirketleri, Geçmişte yaptığı hataları baz alarak konsollarını çok hazırlıksız yakalatmıyor. 2.El de başına en kötü gelecek şey ise sadece dış görünüş (Alacaksan Slim al zaten PRO destekleyen bi tv yoksa almanın manası yok. Ve slim ile alakalı sorun var ise buyur cevap veririm.

Bölgende bulmaya çalış bence :)
benim bildiğim param güvende olayında dolandırma olmaz sanıyordum ama nasıl oluyor dava açamaz mıyım?

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
İstersen Şehrini ve oturduğun belediyeyi gir. Yakınlarındaki belediyeleri unutma ki seçenekler bol olsun. O zaman senin için PS4 bulabilirim Sarı site ve diğer sitelerden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Altuğ Özdemir
Hocam öncelikle şunu söyleyeyim baktığınız ilan güncel değil şu an zaten 1 TB PS4 Slim'lerin piyasası 5k bende olduğundan biliyorum ama ben İstanbul'a göre konuşuyorum şehirden şehire o kadar farkeder mi bilmiyorum tabii

Top Bottom