Neler Yeni

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,174
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Kim dovecek

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Aziz
MPJ-1200’ün stoğu bitti mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
onur
Arkadaşlar, rekabetçi oyunlar için kablosuz kulaklık önerir misiniz? kablosuz için bütçe ne kadar olmalı

celikyay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Celikyay
19 cm el için hangisi m800 prp ve m3 4k arasına kaldım yardımcı olursanız sevinirim.kablolu logitech m300s kullanıcısıyım.mouseden çok anlamıyorum

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
m3 4k beyaz olanı tercih ettim fakat şuan pis gözüküp gözükmeyeceği hakkında şüpheye düştüm beyaz mouse kullanlar aydınlatırsa sevinirim.

xorox-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
OK OK
Bu mouse lar neden bu kadar çok abartılıyor? Bana e sporcular kullanıyor demeyin de! Bu kadar çok kişi alıyorsa diğer üst seviye markalardan ne tür bir üstünlüğü var???
Esporcular bunları kullanmıyor, onların kullandıklarının daha ucuz muadilleri. Esporcuların kullandığı Lamzu, Pulsar, Ninjutso gibi daha kaliteli ve niş mouse markalarının fiyat/performans versiyonları. O mouselere göre shellde kullanılan malzemenin kalitesi ve sağlamlığı, kalite kontrol standartları daha düşük oluyor tabii ki fakat bu dandik mouseler olduğu anlamına gelmiyor. Razer gibi bilindik markalarında Dav3 gibi çok üst düzey modelleri var tabii ama pahalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erkam Kılınç
Xtrfy K4 klavyeyi çektim. Klavye hakkında pek bilgim olmasa da iyi olduğunu düşünerek aldım. Klavye hakkında bilgisi olan varsa aydınlatsın.

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Sarı

..............

80+ Bronze
Arkadaşlar, rekabetçi oyunlar için kablosuz kulaklık önerir misiniz? kablosuz için bütçe ne kadar olmalı
Bütçeni bilmiyorum ama orta bütçeli kulaklıklar bu fiyatlardan başlıyor daha uyguna düşer mi bilmiyorum ama bu kulaklığı öneririm. Ben bir kaç aydır takip ediyorum sanıyorum stok sorunu var o yüzden fiyat yüksek. Teknosa da yeni açtı stoğu alabilirsin yani. Yine de araştır

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Alp Er
Yardımcı olabilicek varmı ?
1698997004567.png

Top Bottom