Neler Yeni

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

-xerby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Umut
beyler az önce klavye siparisini verdim yanlıs adres girdim 5dakikada instadan ve mailden dönüp düzelteceklerini söylediler kargoyu da bugün gönderimi sağlamıslar pazartesiye kalacagını söyleyip özürlerini ilettiler ilgililer şu ana kadar yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Alp Er
beyler az önce klavye siparisini verdim yanlıs adres girdim 5dakikada instadan ve mailden dönüp düzelteceklerini söylediler kargoyu da bugün gönderimi sağlamıslar pazartesiye kalacagını söyleyip özürlerini ilettiler ilgililer şu ana kadar yani
Adresini düzeltmeleri için nereden ulaştın?

Gaibou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Hamza
Bende 1-2 saat önce mail atmıştım dönüş yapacaklar mı diye test etmek için ve dönüş yaptılar.

Düzenleme : Zaman algım kötü olduğundan bakmadan 1-2 saat diye salladım kafadan kusura bakmayın 32 dakika önce yazmışım onlar ise 15 dakika önce cevap vermişler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berkay Köksal
ben dün 11de sipariş geçtim hala kargoya verilmemiş senin nasıl kargoda ya

Peak2Core

80+
dün akşam sipariş verdiğim m3 4k az önce kargoya verilmiş. Pazartesi elimde olacak

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,355
İsim
Olcay akbulut
g305 kullanıyorum hangi mouse a geçmek mantıklı olur burdan

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Emre Altun
Razer Deathadder V2 Pro aldım 1 ay oldu. Bunun yerine xm2we geçilir mi sizce arkadaşlar alsam mı?

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Sadece cs, valorant gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum. M800 Pro ile M3 4K arasında kaldım. Hz farkı gerçekten aradaki fiyat farkına değer mi m800 pro da yeterli midir sizce?

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Sadece cs, valorant gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum. M800 Pro ile M3 4K arasında kaldım. Hz farkı gerçekten aradaki fiyat farkına değer mi m800 pro da yeterli midir sizce?
M3 4k al

Top Bottom