Neler Yeni

Yardım Am5 Anakartlar da Expo sorun yaratıyor olabilir mi?

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Volkan
Ekran kartınızın marka model nedir?
İstanbulda olsam ince hesapa götürürdüm anakart işlemci ram oradan aldım cuma gcelerinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

85 dereceye kadar normal ekran kartında, üstünde uzun süreli kullanım sıkıntı. 1 saatten bir şey olmaz yine.
Phantom spirirt ile bu ısılar yüksek değil mi

marvexy

80+
İstanbulda olsam ince hesapa götürürdüm anakart işlemci ram oradan aldım cuma gcelerinde
Bende aynı şekilde götürebileceğim hiçbir yer olmadığı için yabancı forumlarda gezerek, öğrenerek çözdüm hep. Bu gidişle profesör olacam.

Phantom spirirt ile bu ısılar yüksek değil mi
phantom spirit ekran kartını soğutmazki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Volkan
Bende aynı şekilde götürebileceğim hiçbir yer olmadığı için yabancı forumlarda gezerek, öğrenerek çözdüm hep. Bu gidişle profesör olacam.

İşlem iyi diyorum zaten 😹

Kasanın cam el yakıyor şuan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Volkan
Termal macun ne zaman yenilediniz? Kasa iyi hava alıyor mu kaç adet fan var?
Msi mag 320 r var 2 egzoz 3 içeri alan var macun yeni sürdüm oyunlarda ısınmıyor normalde oyunda bile 80 oluyordu

Termal macun ne zaman yenilediniz? Kasa iyi hava alıyor mu kaç adet fan var?
Bir 10 15 dakika daha dursun yatarım resmen yine bilgisayardan soğuyorum

marvexy

80+
Msi mag 320 r var 2 egzoz 3 içeri alan var macun yeni sürdüm oyunlarda ısınmıyor normalde oyunda bile 80 oluyordu
Bende peerless assasin var işlemcimiz aynı. İlk aldım bunu monte ettim bi deniyim dedim oyunda 95 derecede dedim ne oluyor. Demonte ettim bi baktım radyatörün işlemci kısmındaki warning yazan plastiği sökmemişim :)

yatmadan 1 saat combined occt açın, o süre bittiğinde otomatik duruyor.

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammed Emin Akan

hocam bende de ramları kurcalayınca pc sapıtıyo
biosa girip f6 (default) fabrika ayarlarına dönüp f10 kaydet yapın bios a bida girmeyin :D
ben böyle yaptım 4800mhz de kullanıyorum yapacak bişey yok ddr5 te kronik bu sıkıntı
siz hala sorun yaşarsanız bilemiyeceğim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Volkan
hocam bende de ramları kurcalayınca pc sapıtıyo
biosa girip f6 (default) fabrika ayarlarına dönüp f10 kaydet yapın bios a bida girmeyin :D
ben böyle yaptım 4800mhz de kullanıyorum yapacak bişey yok ddr5 te kronik bu sıkıntı
siz hala sorun yaşarsanız bilemiyeceğim
Yok kral aynı şuan bir düzelme yok herşeyi defult yaptım iki ihtimal var ben bios güncelledim ondan sonra başladı bu dalga zaten 3 kez oldu az önce 4. Oldu işte ya bios yada geçen macun yenilerken soketi açayım dedim tak diye elime çarptı ya o sırada pin yamuldu ki sanmıyorum öyle olsa hiç açılmaz

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammed Emin Akan
Yok kral aynı şuan bir düzelme yok herşeyi defult yaptım iki ihtimal var ben bios güncelledim ondan sonra başladı bu dalga zaten 3 kez oldu az önce 4. Oldu işte ya bios yada geçen macun yenilerken soketi açayım dedim tak diye elime çarptı ya o sırada pin yamuldu ki sanmıyorum öyle olsa hiç açılmaz
bide bios pilini çıkar dene

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Volkan
Bende peerless assasin var işlemcimiz aynı. İlk aldım bunu monte ettim bi deniyim dedim oyunda 95 derecede dedim ne oluyor. Demonte ettim bi baktım radyatörün işlemci kısmındaki warning yazan plastiği sökmemişim :)

Yarın açarım artık 30 dakika olmuş kapatıyorum nerde çıkacak sonuçlar

34 dakika oldu

marvexy

80+
Yarın açarım artık 30 dakika olmuş kapatıyorum nerde çıkacak sonuçlar

34 dakika oldu
aida için hatırladığım kadarıyla sonuç diye bir şey yok, stop deyin durdurun. Çalışırken pc kapanmadıysa bir hata vermediyse, sıcaklıklar aşırı yüksek değilse problem yoktur ama yarım saat yeterli mi bilmem. Bana minimum 1 saat dediler. Occt bitince direkt ana ekran ss alın.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Volkan
aida için hatırladığım kadarıyla sonuç diye bir şey yok, stop deyin durdurun. Çalışırken pc kapanmadıysa bir hata vermediyse, sıcaklıklar aşırı yüksek değilse problem yoktur ama yarım saat yeterli mi bilmem. Bana minimum 1 saat dediler. Occt bitince direkt ana ekran ss alın.
Tamam cevap gelmedi diye ellemedim kardeşimi ikna ettim maça gir diye dursun 20 dk daha

Vallaha kral işlemci 89 altına inmiyor ekran kartıda 87 88 derece şuan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,733
Üyeler
157,278
Son üye
Mr.Adem.Y.
Top Bottom