Neler Yeni

Ana Konu AMAZON 2024 PRIME DAY 16 TEMMUZ'DA BAŞLADI!

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
YAKUP CELIK
Beyler gamepad varmi alinabilecek kaliteli ve indirimli fiyat cok farketmrz ama 1k civarinda olursa cok iyi olur

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Mehmet
27 inch qhd ips +165hz monitor indirimi bulan oldu mu amazon veya diğer yerlerde?

ChristianSerratos

80+ Bronze

efztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Efe
Harici harddisk indirimi gören oldu mu?

Arclight

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Metin
Yağlı cildim mevcut. 20 yıldır bu eziyeti çekiyorum. Son 1 yıldır Vichy Dercos ile bu derdim bitti tavsiye ederim
Yağlı saçlar için mi tavsiye edersiniz egzema için mi? Benim de saçlarım aşırı hızlı yağlanıyor ona göre alayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berke Koray
10000 ve 20000 mAh uygun fiyatlı powerbank önerebilecek var mı?

eriston

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
haktan
Yağlı saçlar için mi tavsiye edersiniz egzema için mi? Benim de saçlarım aşırı hızlı yağlanıyor ona göre alayım.
Hocam benim cildim ve saçlarım yağlı. Fakat bu şampuan seborait dermatit(egzema) ilacı olarak kullanılmakta. Bu sebeple normal şampuan gibi önerim olamaz maalesef. Şayet saçlarınızda çok kepek varsa bir cildiye doktoruna uğrayın belki sizde de bu hastalık mevcut olabilir. Ama emin olmadan kullanmanızı tavsiye etmem çünkü düz bir şampuan değil yan etkilerini bilemezsiniz(saç dökme vs.)

Arclight

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Metin
Hocam benim cildim ve saçlarım yağlı. Fakat bu şampuan seborait dermatit(egzema) ilacı olarak kullanılmakta. Bu sebeple normal şampuan gibi önerim olamaz maalesef. Şayet saçlarınızda çok kepek varsa bir cildiye doktoruna uğrayın belki sizde de bu hastalık mevcut olabilir. Ama emin olmadan kullanmanızı tavsiye etmem çünkü düz bir şampuan değil yan etkilerini bilemezsiniz(saç dökme vs.)
Kepek yok hocam sadece hızlı yağlanıyor. Sizin gibi benim de cildim ve saçlarım yağlı yani. Onun için sormuştum.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Mehmet Eyüp Atan
z
Aynen önce cildiyeye gitmek en mantıklısı zaten önce ilaç kullandım ardından bunu önerdi doktor en iyisini bilir.

Top Bottom