Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Amazon 300/120 indirim

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Sinan İ.
Katılım şartlarında yazıyor nasıl değil
İlk 300 TL üzeri alışverişte diyor ilk alışverişe değil yani 2. Yada 3. Ye aynı kampanya olmaz tek seferlik demek istiyor ve bunu her kampanyaya yazar şuan için ilk alışveriş kampanyası her üyeliğe 200 / 80 indirim.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
İlk 300 TL üzeri alışverişte diyor ilk alışverişe değil yani 2. Yada 3. Ye aynı kampanya olmaz tek seferlik demek istiyor ve bunu her kampanyaya yazar şuan için ilk alışveriş kampanyası her üyeliğe 200 / 80 indirim.
Amazondan yaptığın ilk alışverişe özel değil zaten amazondan daha önce alışveriş yapmış olabilirsin ama mobil uygulamadan daha önce alışveriş yapmadıysan uygulama üzerinden yapacağın ilk alışverişte geçerli diyor

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Sinan İ.
Amazondan yaptığın ilk alışverişe özel değil zaten amazondan daha önce alışveriş yapmış olabilirsin ama mobil uygulamadan daha önce alışveriş yapmadıysan uygulama üzerinden yapacağın ilk alışverişte geçerli diyor
Tamam dostum daha fazla anlatamıcam sana ben alıcamı aldım faydalanan arkadaşlarda hayrını görsün.

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Emir Acar
Üzgünüz, teklif için uygun değilsin.

Palo DAYI

80+ Silver
ne alakası var daha gecen hafta uygulamadan uzerınden urun aldım az oncede msı yın monıtorunu aldım burdakı kodla

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
ne alakası var daha gecen hafta uygulamadan uzerınden urun aldım az oncede msı yın monıtorunu aldım burdakı kodla
Dostum kampaya açıklamasında yazıyor ne demek ne alakası var

• Kampanya sadece Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ilk alışverişte geçerli olacaktır.
Screenshot 2023-12-22 195459.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Tugra
bu indirim hala devam ediyormu?

Top Bottom