Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Amazon Gaming Week İndirmeleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Hocam be, hevesini kırmak istemem ama hissiyat çok başarısız bence bu üründe, sağlam falan ama tat vermiyor. Ben aldım iade ettim. Bunun yerine robove v2 diye geçen replika dualshock 4'lerden aldım ve çok memnunum. Beklentin hissiyat ve konforsa , bunu değerlendir derim.
Knk yorumlar baya iyiymiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam be, hevesini kırmak istemem ama hissiyat çok başarısız bence bu üründe, sağlam falan ama tat vermiyor. Ben aldım iade ettim. Bunun yerine robove v2 diye geçen replika dualshock 4'lerden aldım ve çok memnunum. Beklentin hissiyat ve konforsa , bunu değerlendir derim.
ROBEVE Playstation 4 Uyumlu Oyun Kolu V2 GamePad Oyun Kolu Yeni Nesil Kol Kablosuz Oyun Kolu Playstation 4 İçin Oyun Kolu (Askeri Kamuflaj) https://amzn.eu/d/iOleJIZ knk bu değil mi senin dediğin

Son düzenleme:

Checkmate

80+ Silver
Knk yorumlar baya iyiymiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

ROBEVE Playstation 4 Uyumlu Oyun Kolu V2 GamePad Oyun Kolu Yeni Nesil Kol Kablosuz Oyun Kolu Playstation 4 İçin Oyun Kolu (Askeri Kamuflaj) https://amzn.eu/d/iOleJIZ knk bu değil mi senin dediğin
Logitech gamepadı ben de kullandım bir sorunu sıkıntısı yoktu taş gibi gamepad fakat tasarım biraz eski gelebilir onun haricinde pişman etmez. Çakma dualshocklardan çok daha uzun süre gider.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,077
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf Bahadır

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Kaan
güzel atıştırmalık linki atıldı mı ?

ozgkrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ozgun
Amd 5600 icin hava sogutucu varmi indirimde ben bulamadim belki gozumden kacmistir.

Tarconi2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aygün Cengiz
güzel joystick var mı pc için

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru