Neler Yeni

Amazon dolandırır mı?

BalYiyenZürafa

80+ Bronze
Evet öyle oluyor :D
Ben yaptığım alışverişte ürünler sahte çıktı amazon birkaç bilgi istedi tarafımdan ve 1 gün sonra kartıma para iadesi geldi ürünleri imha edebilirsiniz dediler.
Senin sorunun çözüldüğüne göre amazon mükemmel ötesi, kusursuz, her zaman müşteriyi haklı bulan bir firmadır demek oluyor zaten. amazonu babanızın şirketiymiş gibi savunmaya devam(y)

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Senin sorunun çözüldüğüne göre amazon mükemmel ötesi, kusursuz, her zaman müşteriyi haklı bulan bir firmadır demek oluyor zaten. amazonu babanızın şirketiymiş gibi savunmaya devam(y)
Babamın şirketi gibi savunmuyorum. Sorunu çözülen tek müşteri ben değilim.
İsteyen istediği yerden alışverişini yapar kendi deneyimimi ve fikrimi belirttim, forum bunu gerektirir.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

BalYiyenZürafa

80+ Bronze
Sen ne zaman dolandırıldın Amazon'dan? Söyle de bilelim. Bilip bilmeden yazıyorsunuz. Neye göre yazdın bunu?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Para iadeni yapmışlar işte. Daha ne istiyorsun?

BalYiyenZürafa

80+ Bronze
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Para iadeni yapmışlar işte. Daha ne istiyorsun?
1714497636190.png

sen yalamaya devam kanka ;)

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
sıkıntılısın sen. Amazon para iadeni yapıyor ve sen hala Amazon dolandırıcı diyorsun. Dolandırıcının kelime anlamını biliyor musun acaba?

Wikipedia: Dolandırıcılık, en genel anlamıyla aldatma amacı ile yapılan kasıtlı eylemdir. Dolandırıcılık, türlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Arkeoloji, edebiyat, emlâk, belge sahteciliği vb. dolandırıcılık türleri vardır.[1]

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Amazon dolandırmaz. Satıcı dolandırabilir. Amazon halleder.
Babamın şirketi gibi savunmuyorum. Sorunu çözülen tek müşteri ben değilim.
İsteyen istediği yerden alışverişini yapar kendi deneyimimi ve fikrimi belirttim, forum bunu gerektirir.
Your return is in transit. Your refund has been issued.

Bu aşamadan sonra sorun çıkar mı sizce? Benlik bir sorun yok sonuçta iade etmeleri gerek değil mi? İade alırsam 200TL kadar zararda olacağım ama onu dert etmiyorum parayı alayım yeter 😅

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Your return is in transit. Your refund has been issued.

Bu aşamadan sonra sorun çıkar mı sizce? Benlik bir sorun yok sonuçta iade etmeleri gerek değil mi? İade alırsam 200TL kadar zararda olacağım ama onu dert etmiyorum parayı alayım yeter 😅
Zararda olmazsın amazon gümrük parasını da iade ediyor. Yurt dışı olduğunu anladım siparişinin

Hocam sanmıyorum sorun çıkacağını çıkarsa yazarsın desteğe.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,294
Üyeler
145,149
Son üye
semih009
Top Bottom