Neler Yeni

Amazon Prime Day 2020 Başladı !

BetterThanOld

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Kaan Şahin
Sence o zamanı veya mübarek cuma indirimlerini bekleyip mi bilgisayar alsam yoksa şimdi mi
şimdi al doların ne olacağı belli olmaz amerikada seçimler falan olacak borsa karışır

shpresoj

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Umut
şimdi al doların ne olacağı belli olmaz amerikada seçimler falan olacak borsa karışır
Bence dolar artsa bile o zamanın indirimi ile gene bugünkü fiyata almış olur. Tek eksisi beklemek olur.

BetterThanOld

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Kaan Şahin
Kafamda karıştı millet sezon sonu veya mübarek cuma indirimlerini bekle diyor sende haklısın onlarda haklı bir yerde
İşin zor dostum :/ Bende bekleyecektim ama bugün sipariş veriyorum imzamdaki sistemi

BetterThanOld

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Kaan Şahin

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Ben çektim bitane HyperX Cloud Alpha S

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Ooo Hayırlı Olsun. :)
dün gece çektiydim az önce iptal ettim mavi almıştım , alırkende dedim 2 gün bu indirim kesin yarın gece siyahı indirime girer dedim, siyahını istiyodum çünkü. yataktan kalkıp baktım şimdi hakketten siyahı girmiş indirime velhasıl iptal ettim ve istediğimi aldım indirime girmeseydi FURY X geliyodu :D ondan önce logitech G pro X aldım beğenmedim iade ettim , 4 .kulaklığı aldık anasını satayım :DDDD teşekkür ediyorum bu arada.

shpresoj

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Umut
dün gece çektiydim az önce iptal ettim mavi almıştım , alırkende dedim 2 gün bu indirim kesin yarın gece siyahı indirime girer dedim, siyahını istiyodum çünkü. yataktan kalkıp baktım şimdi hakketten siyahı girmiş indirime velhasıl iptal ettim ve istediğimi aldım indirime girmeseydi FURY X geliyodu :D ondan önce logitech G pro X aldım beğenmedim iade ettim , 4 .kulaklığı aldık anasını satayım :DDDD teşekkür ediyorum bu arada.
Baya serüven yaşamışsın :D. Ama sonunda isteğine almışsın.
Tekrardan hayırlı olsun. :)

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Ondan önce de logitech g pro x aldım iade ettim parası gelmedi daha ne sürüvenler hemde 4.kulaklık 😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

AGK kargo diye bişeye vermişler aynı gün kargo yazıyo garibime gitti

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Pro X'in neyisini beğenmediniz hocam?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,939
Üyeler
142,841
Son üye
pc gamer
Top Bottom