Neler Yeni

Amazon Prime Day Açığı?!

rmzn96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Ramazan Özdemir
Arkadaşlar destek sayfasında ekte eklediğim resimdeki ibare var.

Şu şekilde düşünüyorum:
İndirime girecek ürünler fırsat sayfasında belli. Bu ürün indirime girmeden aldığınızda aradaki fark hediye çeki olarak verilecekse eğer, o gün saat 8i beklemeden biz ürünü aldığımızda mantıken indirimli almış olacağız.

Mantığım yanlışsa eksiği varsa tartışalım herkes yararlansın

Ekler

• IMG_4649.jpeg
    IMG_4649.jpeg
    246.2 KB · Hit: 513

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,806
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
İndirim 11 Temmuz tarihinde başlamadı mı zaten. Bak en altında Prime Day öncesi siparişlerde geçerli değildir diyor :D

rmzn96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Ramazan Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İndirim 11 Temmuz tarihinde başlamadı mı zaten. Bak en altında Prime Day öncesi siparişlerde geçerli değildir diyor :D
Tamam zaten ben bu dönemde alınacak ürünlerden bahsediyorum. Yani mesela dün mü ne iphone beklendi. Üst fiyattan alan kişilere (indirim dönemi içinde) aradaki fark yansıtılacak zaten mantıken

mertctkli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert
Prime Day Fırsatı etiketi varsa dediğiniz geçerli ama çoğunda yok

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
Prime Day Fırsatı etiketi varsa dediğiniz geçerli ama çoğunda yok
Nokta,
Yani eğer bir ürün indirime girer ve yeterince satmaz, daha düşük fiyatlı tekrar etiketle girerse ( prime day etiketi) size farkı veririz diyorlar.

Ki bu kendini garantiye alması, öyle ahım şahım bir şey değil,
Hepsini geçtim, ürün sipariş ederken yarın diyor, ödeme geçince 4 gün sonra ( istanbul avrupa konum)
Amazon.com.tr indirim harici pişmanlık bir site.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
hocam ürüne girdiğinde prime day fırsatı etiketi olupta daha ucuza satılırsa aradaki fark hediye çeki oluyor. yoksa dediğinin mantığını sence koskaca dünya devi amazon düşünememiş midir yoksa trollüne mi diyorsun

rmzn96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Ramazan Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"Prime Özel" etkiketi var "Prime Day Fırsatı" yok. İkisi farklı şeyler.
Attığım ikinci ss prime day fırsatı etiketli zaten. Ya ben anlamadım ya da değişik bir durum var bilmiyorum

mertctkli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert
Nokta,
Yani eğer bir ürün indirime girer ve yeterince satmaz, daha düşük fiyatlı tekrar etiketle girerse ( prime day etiketi) size farkı veririz diyorlar.

Ki bu kendini garantiye alması, öyle ahım şahım bir şey değil,
Hepsini geçtim, ürün sipariş ederken yarın diyor, ödeme geçince 4 gün sonra ( istanbul avrupa konum)
Amazon.com.tr indirim harici pişmanlık bir site.
Amazon bu uygulama ile kendini garantiyi almıyor ki? Müşteriyi garantiye alıyor.

rmzn96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Ramazan Özdemir
hocam ürüne girdiğinde prime day fırsatı etiketi olupta daha ucuza satılırsa aradaki fark hediye çeki oluyor. yoksa dediğinin mantığını sence koskaca dünya devi amazon düşünememiş midir yoksa trollüne mi diyorsun
Troll değil gerçekten. Mesela attığım iphone 11 prime day fırsatı etiketine sahip (ürün sayfasında gözükmüyor ama fırsat sayfasında var) diyelim akşam 8de indirime girmeden şimdi alındı. E mantıken akşam 8de indirimli halini almış gibi olmaz mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,977
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom