Neler Yeni

Çözüldü✓ Amazon taksit seçeneği çıkmıyor.

Khonshu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Ali Harman
Amazondan laptop almak istiyorum fakat ödeme ekranında kartı girdikten sonra taksit seçenekleri çıkmıyor. Kart Garanti Bonus, ürün bu ve aynı kartla hepsiburada üzerinden taksitli alışveriş yapabiliyorum. Sebebi veya çözümü nedir?

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Fırat divitci
Sepetinde taksit yapılmayan ürünler var mı ?

Khonshu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Ali Harman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

dostveviski

80+ Bronze
Hangi kart ile deniyorsun?

Ekler

• 1726059029099.png
    1726059029099.png
    27.4 KB · Hit: 27

Khonshu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Ali Harman

Khonshu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Ali Harman

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Berk
Amazondan laptop almak istiyorum fakat ödeme ekranında kartı girdikten sonra taksit seçenekleri çıkmıyor. Kart Garanti Bonus, ürün bu ve aynı kartla hepsiburada üzerinden taksitli alışveriş yapabiliyorum. Sebebi veya çözümü nedir?
Dün buna benzer sorunla karşılaştım sebebini bilmediğim bir şekilde, Galaxy watch 6 classic alacaktım daha önce 9 taksit vade farksız gördüğüme eminim ama bir türlü çıkmıyordu sepet tutarını 6.000₺ üzerine çıkarınca(sepete farklı ürünler ekledim) ek taksit oranları açılmıştı ama her üründe de bu taksit olayı olmuyor denemek lazım.

Mesela garantiyle sizin ürünü almaya çalıştığımda taksit oranları bende açılıyor. Prime üyelik var mı? veya sepet tutarını 40.000₺ üzerine atmaya bir calısın belki faydası olur.

Reyconjeff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
kredi kartı yerine banka kartını giriyor olabilir misin?

Khonshu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Ali Harman
kredi kartı yerine banka kartını giriyor olabilir misin?
hayır, dediğim gibi hepsiburada üzerinde taksitli alışveriş yapılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün buna benzer sorunla karşılaştım sebebini bilmediğim bir şekilde, Galaxy watch 6 classic alacaktım daha önce 9 taksit vade farksız gördüğüme eminim ama bir türlü çıkmıyordu sepet tutarını 6.000₺ üzerine çıkarınca(sepete farklı ürünler ekledim) ek taksit oranları açılmıştı ama her üründe de bu taksit olayı olmuyor denemek lazım.

Mesela garantiyle sizin ürünü almaya çalıştığımda taksit oranları bende açılıyor. Prime üyelik var mı? veya sepet tutarını 40.000₺ üzerine atmaya bir calısın belki faydası olur.
deneyeceğim

1726060333218.png

prime ve yanında 500TL'lik laptop çantası ile denedim ancak durum aynı. link buraya yönlendiriyor, pek yardımcı olmadı.

Amazon yetkilisine ulaştım, troy ve bonus kartlarda 1 ekime kadar taksit seçeneğinin kapalı olduğunu söylediler. yardım edenlere teşekkür ederim. esenlikler.

Son düzenleme:
Top Bottom