Neler Yeni

Amazonda Noctua soğutucular?

milenix

80+ Gold
200 liraya yakın vergi + 200 liraya yakın kargo ücreti var. Yani yaklaşık 1300 liraya geliyor. Noctua olabilir ama o kadar performanslı değil. Zaten küçücuk bir soğutucu. Çok daha iyi alternatifler mevcut. 1100-1200 TL bandında satılan Thermalright Assain Pearless vardı mesela çok daha iyi olarak.

Ve attığın link bozuk.

xsentinel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Nurullah Ensar Taşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
200 liraya yakın vergi + 200 liraya yakın kargo ücreti var. Yani yaklaşık 1300 liraya geliyor. Noctua olabilir ama o kadar performanslı değil. Zaten küçücuk bir soğutucu. Çok daha iyi alternatifler mevcut. 1100-1200 TL bandında satılan Thermalright Assain Pearless vardı mesela çok daha iyi olarak.

Ve attığın link bozuk.

Link kırık.
Kusura bakmayın link bu olur sanırım
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00TBHYYFK/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A38F5RZ72I2JQ&psc=1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve attığın link bozuk.
Hocam o dediğiniz soğutucudan da Türkiyede yok şuanda sanırım yinde sadece amazonda 1700 e var kargo gümrük derken o uçar

milenix

80+ Gold
Hocam o dediğiniz soğutucudan da Türkiyede yok şuanda sanırım yinde sadece amazonda 1700 e var kargo gümrük derken o uçar
Bir kaç hafta önce vardı. (En son o zaman bakmıştım) Galiba şuanda stokları bitti. Gelir tahminimce ama büyük ihtimalle zamlı gelir malum dolar/TL uçmuş durumda.

xsentinel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Nurullah Ensar Taşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir kaç hafta önce vardı. (En son o zaman bakmıştım) Galiba şuanda stokları bitti. Gelir tahminimce ama büyük ihtimalle zamlı gelir malum dolar/TL uçmuş durumda.
Attığım linkteki soğutucu kötü mü şimdi hocam

milenix

80+ Gold
Güzel fakat pahalı ya. Bu var mesela.

Bu arada hangi işlemci için alıyorsunuz?

xsentinel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Nurullah Ensar Taşar
Güzel fakat pahalı ya. Bu var mesela.

Bu arada hangi işlemci için alıyorsunuz?
5600X

Hocam zaten bu amazon lojistik gönderdiği için gümrük ödenmiyor yani aynı fiyata gelir aynı fiyat düşünürsek sanıyorum noctua daha iyi

Ben hatta şöyle diyeyim yanında 3 tane kasa fanıyla birlikte sepete ekledim şuan kargo bile yok

milenix

80+ Gold

xsentinel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Nurullah Ensar Taşar
Top Bottom