Neler Yeni

Öneri 🔥Amd🔥Ekran Kartı Almayın🔥

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ömür
Sadece anakartta değil mouse felan cart curt bildiğin adamlar apple ecosistemi gibi bir sistem kurmuş ondan dolayı eskide olsa kartlardan vazgeçmek istemiyorum yenileride pahalı çünkü bir kere alışmışım sessize alıyorum mis oyuna gelince turbo hiç öyle uğraşmaya gerek yok kendi kendine ayarlıyor.
Kanka araya giriyorum asusa özel değil msı ve gigabyte gibi birçok markada var bende asus fanıyım

alpharh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Batuhan KARAOĞLAN
valla kanka ben sorun yaşamadım şimdi yaşadım dersem yalan olur yaşayan olmuştur illa ki ama bunu amd olarak görmemek lazım sen gider 4070 alırsın dersin ki bu 70 80 derecede çalışıyor öbür adam aynısını alır der ki 50 55 alıyorum ben yani göreceli ve kişisel bi durum

yasssofe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
yusuf bolat
Sadeliği boşver dostum nvidia kullandığım zamanlar (gtx 1070) 1 ayar değiştiriyorum software takla atıyordu kasıyordu iğrenç bir arayüz ve kullanım şekli var. AMD de ayar değişirken zerre takılmıyor etmiyor. Nvidia da kaydederken bile software bir aşağı bir yukarı garip triplere giriyordu.
🤣🤣 Oyuzden uv yapınca bilgisayar donup kapaniyor invidiada yanlış yapsam bile en fazla kasıyor ,

TahinPekmez

80+ Silver

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,127
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
🤣🤣 Oyuzden uv yapınca bilgisayar donup kapaniyor invidiada yanlış yapsam bile en fazla kasıyor ,
UV yapınca PC kapanmasına sorun diyorsan sorunu kartta değil kendi yaptığın dandik UV ayarında ara kardeşim benim. Git düzgün yap. Stabil olmadığını bağırıyor kart. Ki ABSÜRT ayar girmediğin sürece çökmüyor bile. Örnek olarak AMD de fazla memory clock oc yaparsan kart siyah ekran, pixel bozulması gibi sorunlar vermek yerine FPS' i düşürür. Çökmez genelde.

StjeR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Umut
O problem ya yeniden başlatırken ayar sıfırlıyor. O yüzden Afterburner ile yapıyorum ben sıkıntımı çözüyor. Olur o kadar nazar.
Tabiiki, benzer problemler başka konularda Nvidia'da var. Tamamen öznel bir konu. Rekabet yüksek olunca iki marka da mükemmelliğe oynamak zorunda kalıyor, işin sonunda bize yarıyor. :)

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kanka araya giriyorum asusa özel değil msı ve gigabyte gibi birçok markada var
bilmiyorum benim ilk deneyimim asusta oldu , gigabyte sadece arayüz olarak var sayıyorum onunki asusla kıyaslanamaz ama msi konusunda bir şey diyemem çünkü o kaliteyi hissedecek kadar para kazanamadım.

yasssofe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
yusuf bolat
Açıkcası ikisini de uzunca kullandım deneyimledim, AMD hala daha kullanıyorum. UV konusunda gerçekten biraz sıkıntı çıkarıyor yalan olmasın, ayarlarımı ince ince yapıyorum, en ufak kasma donma bir şey yok saatlerce kullanıyorum sıcaklıkta düşüyor. Ama PC tekrar açıldığında amd ayarlarımı sıfırlamaya karar veriyor.
İşte bunu söyliyorum invidia da hiç böyle bir sorun yok uv de

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ömür
bilmiyorum benim ilk deneyimim asusta oldu ama gigabyte göremedim öyle bir gigbyte sadece arayüz olarak var sayıyorum onunki asusla kıyaslanamaz ama msi konusunda bir şey diyemem çünkü onu kaliteyi hissedecek kadar para kazanamadım.
Asus candır ama pahalı 😟😟

Top Bottom