Neler Yeni

AMD mi NVIDIA mı alınmalı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,479
İsim
uwu
NVIDIA yazılımı iyi diyorsunuz da, RTX 2060 sistemden RX 6600'e geçtim neyden mahrum kaldığımı anlamış değilim. DLSS desen FSR 2.0 var taş gibi. RTX desen zaten var ama kim kullanıyor RTX'i orası meçhul, ekran kartı arayüzü AMD'de daha güzel. Daha ne isteyeceğim ki? Aynı paraya anca 3050 alırdım, RX 6600 ile 3050 arasındaki farkı anlatmaya gerek yok.
Mesela:
RTX 3090 gücünde böyle bir kart varken NVIDIA'nın yüzüne bakmam.
Tc ekonomisine amd daha çok uyuyo 9999tlye da gt2 intel aldım müq nividiada anca ekran kartını alırdım. (asus dual modelleri için konuşuyorym) nividiada soğutma bloğu küçük anlamıyor millet. Asus dual rx 6600 bloğu dUalrtx3060 yanında 2kat daha büyük

Ömer19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer
Dün okulda arkadaşlarla bunun üzerine uzuncana konuştuk ama pek bir sonuç elde edemedik bu zamanda amd mi alınmalı yoksa nvidia mı nedenleriyle açıklarsanız çok güzel olur.
Fiyat performans olduğu için Rx 6700 aldım ekran kartımı taktım formatımı attım herşeyi en temiz şekilde kurdum korsan oyun vs yada başka bi yazılım yüklemedim fakat driver sorunu wattman hatası aldım oyuzden iade ettim iade ettiğim tutar yatınca 3060 Alicam bence nvdia ayriyetten elimde 6500xt 4 GB ekran kartı var RX 6700 de yaşadığım sorunlari 6500xt de yasamadim

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,479
İsim
uwu
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ali
Dün okulda arkadaşlarla bunun üzerine uzuncana konuştuk ama pek bir sonuç elde edemedik bu zamanda amd mi alınmalı yoksa nvidia mı nedenleriyle açıklarsanız çok güzel olur.
AMD F/P diyen kişiler doğru söylüyor fakat rastgele bi oyunda 100 fps alan amd bi kart alırsın 3 bine nvidia alırsın 5 bine ama amd yi bi alırsın yok ekran gelmedi yok oyuna girdim çöktü abi driveri yükledim bozuldu abi kart çok ısınıyor diye uğraşırsın bir kaç yıl geçer ztn nvidia alan kişi oturur sabahlara kadar oynar oyununu keyfini çıkarır :D

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,479
İsim
uwu
Fiyat performans olduğu için Rx 6700 aldım ekran kartımı taktım formatımı attım herşeyi en temiz şekilde kurdum korsan oyun vs yada başka bi yazılım yüklemedim fakat driver sorunu wattman hatası aldım oyuzden iade ettim iade ettiğim tutar yatınca 3060 Alicam bence nvdia ayriyetten elimde 6500xt 4 GB ekran kartı var RX 6700 de yaşadığım sorunlari 6500xt de yasamadim
Aslında driver rx 6700 için tam uyumlu değil yeni çıktı piyasaya

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
AMD al

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,479
İsim
uwu
AMD F/P diyen kişiler doğru söylüyor fakat rastgele bi oyunda 100 fps alan amd bi kart alırsın 3 bine nvidia alırsın 5 bine ama amd yi bi alırsın yok ekran gelmedi yok oyuna girdim çöktü abi driveri yükledim bozuldu abi kart çok ısınıyor diye uğraşırsın bir kaç yıl geçer ztn nvidia alan kişi oturur sabahlara kadar oynar oyununu keyfini çıkarır :D
Nvidia soğutucu bloğu çoook küçükk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nvidia soğutucu bloğu çoook küçükk
Dual modellerde 2kat fark vae

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,479
İsim
uwu

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Hocam iki markada piyasada kendini duyurmuş markalardir ikisine kendini kullanıcıya ispat etmiştir hiçbiri seni yüz üstünde bırakmaz burada olaya bütçe giriyor nvidia yazılımsal noktada çok ilgili ama oyun konusunda amd tarifna malum kalıyor ve pahalı amd her nekadar ucuz ve oyun konusunda yüksek performans gostersede nvidiayi yazılımsal olarak ve render konusunda yetişemiyor ben amd kullanıyorum memnunum ama eğer bütçe varsa nvidia alinmali

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Koray Yıldız
rx 6600 düşünüyorum ben. sorun yaşarmıyım? yayın veya render yapmayacam sadece oyun...

Son düzenleme:

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Rx 6600 asus dual 2aydır tekbi hata bile almadım gt2 sistem müq çalışıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartın nedir rx 6600 asus dual kullaniom tek hata yok herzaman en güncel sürücü kurulu
Rx6500xt, performans kayıpları, kayıt hataları alıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,815
Üyeler
141,635
Son üye
emrx
Top Bottom