Neler Yeni

Androidde pc uygulamaları

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Uğurcan Ceylan
Merhaba ötg + USB çoğaltıcı var bu sayede klavye mouse bağla yanılıyorum acaba telefona (androide) pc uygulamaları kurabilir miyim. Exe uzantılı dosyaları nasıl çalıştırırım. Visual Studio kuracağım

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
mehmet demirel
Merhaba ötg + USB çoğaltıcı var bu sayede klavye mouse bağla yanılıyorum acaba telefona (androide) pc uygulamaları kurabilir miyim. Exe uzantılı dosyaları nasıl çalıştırırım. Visual Studio kuracağım
cihaz nedir

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Ertuğrul Bolat
Exe dosyaları sadece windows'da çalışır. Android için windows emülatörü olabilir.

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Umut Göncü
Dosya yöneticisi indir

Megatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak Yılmaz
Winlator adlı bir emulator var githubda bulabilirsin bu sayede bilgisayar oyunları telefonda oynanabiliyor ben GTA 5 denedim 20 fps de olsa oynamayı başardım çoğu eski nesil oyun rahat çalışıyor bu uygulama sayesinde ama önceden YouTubeda uzun bir araştırma yap detayını anla

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Uğurcan Ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Winlator adlı bir emulator var githubda bulabilirsin bu sayede bilgisayar oyunları telefonda oynanabiliyor ben GTA 5 denedim 20 fps de olsa oynamayı başardım çoğu eski nesil oyun rahat çalışıyor bu uygulama sayesinde ama önceden YouTubeda uzun bir araştırma yap detayını anla
Tamam denetim hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Uğurcan Ceylan
ondan başka önerebileceğiniz bir program varmı peki?

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Eren Turhan
Termux bakın isterseniz yada sanal pc ye bağlanın ordan işinizi halledin

Top Bottom