Neler Yeni

Rehber Anime Önerileri #3= Re:ZERO Starting Life in Another World | Ölümlü Ölümsüzlük?

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Redo of Healer izleyin high school dxdye şükredersiniz o.O2
Redo-Of-Healer-Episode-9.jpg

kim sonra çıkardıysa ağır çalmış cidden burada issei koneko ve rossweisse görüyorum

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
hocam high school dxd severlere anime önerebilirim 1tane dün izledim az kalsın oruç elden gidiyordu gecenin 3ünde izlemeye başlamıştım isteyene önerebilirim :d izlemediyse tabi o malum şey yok beyler merak etmeyin o kadarda değil görsel olarak yok sessel olarak bişe diyemem :d

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
hocam high school dxd severlere anime önerebilirim 1tane dün izledim az kalsın oruç elden gidiyordu gecenin 3ünde izlemeye başlamıştım isteyene önerebilirim :d izlemediyse tabi o malum şey yok beyler merak etmeyin o kadarda değil görsel olarak yok sessel olarak bişe diyemem :d
normalde anime izlemem high school dxd için özeldi şimdi 5i bekliyoruz bakalım

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
PP neden bu kadar benziyor, benden mi caldin yoksa?
Hiç öyle şey olur mu o.O2
İkimiz de aynı anda almışız PP'yi tamamen tesadüf :ROFLMAO:
Hemen isim alayım. Oruçlu iken High School DxD izlemek gibi bir hata yaptım zaten 😫

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Hiç öyle şey olur mu o.O2
İkimiz de aynı anda almışız PP'yi tamamen tesadüf :ROFLMAO:

Hemen isim alayım. Oruçlu iken High School DxD izlemek gibi bir hata yaptım zaten 😫
Trinity seven high school dxdye çok yakın benziyo bildiğin bide dün mushoku tensei izledim çokta aratmasada high school dxdden ileri teknikler içeriyor o.O2

• Hahaha
Reaksiyonlar: Siri

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Trinity seven high school dxdye çok yakın benziyo bildiğin bide dün mushoku tensei izledim çokta aratmasada high school dxdden ileri teknikler içeriyor o.O2
Evet bunu duymuştum. Ama sanki az kategori eklemişler biraz daha olsaymış keşke. 10 kategori yetmez o.O2

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
7 yıl önce çıkmış bir animeden 2. sezon :unsure: Türü de tam benlik aslında :ROFLMAO: İzlenecekler listesine aldım 🤗
2.sezon olarak mushoku tenseiyi dedim :D yoksa trinity sevenın 3sezonu 2de filmi var diye biliyorum :D

• Hahaha
Reaksiyonlar: Siri

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
2.sezon olarak mushoku tenseiyi dedim :D yoksa trinity sevenın 3sezonu 2de filmi var diye biliyorum :D
Trinity Seven tek sezonmuş, 2019'da 2. filmi çıkmış sanırım. Bende Trinity Seven'e diyorsun sandım :ROFLMAO:
Mushoku Tensei'yi zaten izleyeceğim o kesin. İlk bölümüne biraz bakmıştım. 2. sezonu Temmuz'da geliyormuş pek uzak bir tarih değil.

Top Bottom