Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Anker Soundcore Life Q10i - 369,90 TL

JORG3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Jorge
Kupon tanımlandı diyor ama kupon falan yok.
Para iadesi hepsipay a yapıldığı için nays %10 iadesi karttan geri alınmıyor bide 25 TL kazı kazandan verdiydi tek tesellim bunlar 😒
Bakalım thh den ne yanıt gelicek.
Benim de hepsipaye iade olmuş bunu nakite çevirme taktiği var mı siz nasıl değerlendirdiniz

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Sinan İ.
Benim de hepsipaye iade olmuş bunu nakite çevirme taktiği var mı siz nasıl değerlendirdiniz
Karta geri aktarımı varmış ben denemedim hiç nasıl olsa bişeyler alırım diye bıraktım orda.

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
S
Değişkenlik göstermişti ben kazandım ?
Hocam %90 satıcı kazanacak %10 luk kesimde olmanız şansınıza bağlı. Ben zaten %100 kazanamazsınız demedim o soru işaretinin toxicliği ne? Nereye başvurmak istersen başvur , istersen cimere şikayet et yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fatura kesilmediği için THH başvursu yapmamıştım bu şekilde evrakta sahtecilik yapmış oluruz
Yok tüketici hakem heyetini telefonla arayın , bilgilendirme numarası var diye biliyorum ordan ne üzerinden şikayet edeceğinizi yönlendirirler.

ozkets

80+
Hocam %90 satıcı kazanacak %10 luk kesimde olmanız şansınıza bağlı. Ben zaten %100 kazanamazsınız demedim o soru işaretinin toxicliği ne? Nereye başvurmak istersen başvur , istersen cimere şikayet et yani.

Yok tüketici hakem heyetini telefonla arayın , bilgilendirme numarası var diye biliyorum ordan ne üzerinden şikayet edeceğinizi yönlendirirler.
"airfryer olayında thh satıcıyı haklı bulmuştu sanırım." demişsiniz bende alıcı da haklı bulduğundan bahsettim."thh süresi 3 ay sürdüğü için uğraşmaya değmeyebilir." demişsiniz şimdi de "Nereye başvurmak istersen başvur , istersen cimere şikayet et yani." diyorsun.
Yetmiyor bir de istatistikçi gibi %90-%10 veri veriyorsun? Yetmiyor bir de toksik diyorsun aynaya bak biraz..

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sen ne saçmalıyorsun ne sahteciliği?
Adına fatura kesilmemiş sen fatura kesilen adama çıkan karardan faydalanmak istiyorsun faturan bile yok dalga mı geçiyorsun **?

Ben neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorumda diğer eleman kendini çok zeki sanıyor

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
S
Adına fatura kesilmemiş sen fatura kesilen adama çıkan karardan faydalanmak istiyorsun faturan bile yok dalga mı geçiyorsun **?

Ben neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorumda diğer eleman kendini çok zeki sanıyor
Bu arkadaşla kmuhattap olmaya değmez boşver hocam , biz en azından denedik. Arkadaş haklı bu arada THH de fatura istiyor , ama bu durumlar için ücret iadesini istememeyle alakalı bir başvuru şekli var. Arkadaş çok toxic olduğundan yardım etmeye değeceğini sanmıyorum , tartışmayı bile bilmiyor kendisi 🤠 %90 a %10 bile değildir bu arada o airfryerin oranı ben bizzat kendim konuyu okudum , yine umutsuzluğa kapılma diye bol keseden söyledim istatistiği.

Bu arada airfryer olayında eğer alıcının haklı bulunduğu bir durum varsa emsal niteliği taşır o zaman herkes airfryerini alırdı hocam. Ama twitterde bile o olayla alakalı emsal karar olmasına rağmen migrosun açtığı davayı kaybeden birsürü insan var. Gerçekten uğraşmak istiyorsan uğraş ama değmeyebilir dediğim için topa tutulmanın manası yok 😁 Görünen köy kılavuz istemiyor.

ozkets

80+

Harbiden ikiniz de cehaletin önde gidenisiniz,ikinizi de blokladım güle güle.

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
S
Harbiden ikiniz de cehaletin önde gidenisiniz,ikinizi de blokladım güle güle.
Şu şekil etki bıraktı bu mesaj nası toparlanacağım :((( bana bi 15-20 saniye müsade hocam.
IMG_7493.jpeg

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu arkadaşla kmuhattap olmaya değmez boşver hocam , biz en azından denedik. Arkadaş haklı bu arada THH de fatura istiyor , ama bu durumlar için ücret iadesini istememeyle alakalı bir başvuru şekli var. Arkadaş çok toxic olduğundan yardım etmeye değeceğini sanmıyorum , tartışmayı bile bilmiyor kendisi 🤠 %90 a %10 bile değildir bu arada o airfryerin oranı ben bizzat kendim konuyu okudum , yine umutsuzluğa kapılma diye bol keseden söyledim istatistiği.

Bu arada airfryer olayında eğer alıcının haklı bulunduğu bir durum varsa emsal niteliği taşır o zaman herkes airfryerini alırdı hocam. Ama twitterde bile o olayla alakalı emsal karar olmasına rağmen migrosun açtığı davayı kaybeden birsürü insan var. Gerçekten uğraşmak istiyorsan uğraş ama değmeyebilir dediğim için topa tutulmanın manası yok 😁 Görünen köy kılavuz istemiyor.
Vakit kaybı hocam faturası olmadığı halde kazanabileceğini sanıyor ***** hadi faturası olanları ref gösterdi diyelim sen sadece ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesini onayladın elinde bi fatura yok ne kadar uğraşırsan uğraş boş

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
Nays ile alabiliyor musunuz? Sadece kendi kartını kullanabilirsin hatası veriyor ben de.

Kupon tanımlandı diyor ama kupon falan yok.
Para iadesi hepsipay a yapıldığı için nays %10 iadesi karttan geri alınmıyor bide 25 TL kazı kazandan verdiydi tek tesellim bunlar 😒
Bakalım thh den ne yanıt gelicek.
Merhaba. Nays ile alabiliyor musunuz? Sadece kendi kartını kullanabilirsin hatası veriyor ben de.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Sinan İ.
Nays ile alabiliyor musunuz? Sadece kendi kartını kullanabilirsin hatası veriyor ben de.

Merhaba. Nays ile alabiliyor musunuz? Sadece kendi kartını kullanabilirsin hatası veriyor ben de.
Parayı hepsipay den çekmeyi diyorsan daha hiç denemedim nasıl olsa kullanırım birgün deyip orda bırakıyorum.
Ürünü iptal olan arkadaşlar kuponları kontrol etsinler alt limitsiz 150 tl bide 20 tl kupon gelmiş bana.
Kuponu kullanmak için önce ürünü sepetinize ekleyin sonra kuponlarım kısmına gidip kuponu bulun ürünlere git yazısına basınca indirim görünüyor.

Top Bottom