Neler Yeni

AOC 24G4X ufo testi yardımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Polat Kumru
Arkadaşlar bugün AOC 24G4X Monitörü elime ulaştı. Açtım kurdum hdmi ile laptopa bağladıktan sonra görüntü ayarlarını yaptım. Ndvia da ve görüntü ayarlarında 180 hz yaptım ama ufo testi yaptığım zaman bir türlü sabit 180 hz olmuyor ve aşağıda attığım gibi oluyor bu yüzdende bazı zaman monitör takılma gibi akıcılığı kaybediyor sizce ne yapmam lazım çözüm me

Ekler

• resim_2024-06-22_011951706.png
    resim_2024-06-22_011951706.png
    136.9 KB · Hit: 107

maztes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Aydınoğlu
Hocam aynı monitörü almayı düşünüyorum memnun musun renklerinden ghostingindrn, ölü pikseli varmı nereden kaç liraya aldın bilgilendirip yardımcı olur musun

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Polat Kumru
Hocam aynı monitörü almayı düşünüyorum memnun musun renklerinden ghostingindrn, ölü pikseli varmı nereden kaç liraya aldın bilgilendirip yardımcı olur musun
Hocam renk,ghosting falan sorunları karşılaşmadım sadece sabit bir fps değeri alamıyorum 180 sabit olmuyor bende böyle bir sorun çıktı bulamadım çözümünü de galiba iade edecem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop kapalı denedim yine böyle ne yapıcam ya bir türlü çözemiyorum 180 hz sabit kalmıyor
Hocam şunu fark ettim normalde hiç bir şey yapmazken test yapınca olmuyor ama daha demin valoranta girmiştim açıldığı gibi test yaptığımda 180 hz oldu bir 2-3 saniye sonra yine sarıya döndü anladığım galiba arkada bir şey açık demeye getiriyor ama her şey kapalı olunca da 180 hz sabit olmuyo
Laptop kapatıp sadece AOC dener misin

maztes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Aydınoğlu
Hdmı ile alakaşı olabileceğini düşünüyorum çünkü hdmı 1.4 var ise 144 hz destekliyor hdmı 2.0 var ise laptopta 144 üstü destekliyor eğer sende 1.4 var ise 144 destekliyordur üstünü göstermiyor olabilir tamamen aklıma öylesine gelen bir şey doğruluk payı yok dostum sadece olabilecek bir olasılığı söylüyorum

Hocam renk,ghosting falan sorunları karşılaşmadım sadece sabit bir fps değeri alamıyorum 180 sabit olmuyor bende böyle bir sorun çıktı bulamadım çözümünü de galiba iade edecem
Nereden aldım ve fiyatını öğrenebilir miyim bende yarın sipariş vereceğim de güvenilir site neresi acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Polat Kumru
Hdmı ile alakaşı olabileceğini düşünüyorum çünkü hdmı 1.4 var ise 144 hz destekliyor hdmı 2.0 var ise laptopta 144 üstü destekliyor eğer sende 1.4 var ise 144 destekliyordur üstünü göstermiyor olabilir tamamen aklıma öylesine gelen bir şey doğruluk payı yok dostum sadece olabilecek bir olasılığı söylüyorum

Nereden aldım ve fiyatını öğrenebilir miyim bende yarın sipariş vereceğim de güvenilir site neresi acaba
kutudan çıkan hdmi taktım benim laptopum lenovo loq 15irh8

https://www.amazon.com.tr/AOC-24G4X-FreeSync-Yükseklik-Monitörü/dp/B0CRBK6NHV burdan etmiştim

maztes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Aydınoğlu

https://www.amazon.com.tr/AOC-24G4X-FreeSync-Yükseklik-Monitörü/dp/B0CRBK6NHV burdan etmiştim
Baktım laptoba hdmı konusundada bir sıkıntısı yok laptobun umarım çözülğr kendiliğinden

Ghosting denediğin site fps karşılaştırma sitesi olabilir internette okudum şimdi birde buradan dene istersen gerçek ghosting sitesiymiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Polat Kumru
Baktım laptoba hdmı konusundada bir sıkıntısı yok laptobun umarım çözülğr kendiliğinden

Ghosting denediğin site fps karşılaştırma sitesi olabilir internette okudum şimdi birde buradan dene istersen gerçek ghosting sitesiymiş
Burda da denemiştim ama olmadı saol yine de umarım sende çıkmaz böyle sorunlar güzelce kullanırsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,614
Üyeler
157,968
Son üye
Bumm3r21
Top Bottom