Neler Yeni

🔥İndirim ARCTIC Liquid Freezer II - 360 A-RGB 3418TL

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
Ne kasaymış arkadaş hala indirime girmedi şu vaziyet bekliyorum :( Psu gelsin test zamanı .

1.jpg

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Mert Uysal
zoko marka kasa almayın ben aldım icinde gelen fanlar tamamen cöp cfm degerleri berbat + dba gürültüsü cok fazla basınız agrır

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
zoko marka kasa almayın ben aldım icinde gelen fanlar tamamen cöp cfm degerleri berbat + dba gürültüsü cok fazla basınız agrır
Kardeşim al ona lian li fan seti adamlar pahalı boşuna satmıyor demek ki

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Mert Uysal
Kardeşim al ona lian li fan seti adamlar pahalı boşuna satmıyor demek ki
ben be quiet kullanıyorum , 3 kasam var öyle indirimdeyken almıstım 2k ya bu beyazı gelmesiyle kaldırmam bir oldu

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
ben be quiet kullanıyorum , 3 kasam var öyle indirimdeyken almıstım 2k ya bu beyazı gelmesiyle kaldırmam bir oldu
Dayı bende morpheus beyaz alsam acaba bu sistem sırıtır mı içinde sonuçta siyah sistem :D Artık bir değişiklik arıyorum açıkcası.

ConquerorXIV

80+ Gold
miss gibi kasa fanların görüntüsü yeter ayrıca 1. kademede ses çıkarmıyor ve yeteri kadar hava akışı sağlıyor

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Mert Uysal
Dayı bende morpheus beyaz alsam acaba bu sistem sırıtır mı içinde sonuçta siyah sistem :D Artık bir değişiklik arıyorum açıkcası.
bence bekle biraz sırıtma ihtimali var
miss gibi kasa fanların görüntüsü yeter ayrıca 1. kademede ses çıkarmıyor ve yeteri kadar hava akışı sağlıyor
1.kademede agzımla üflesem daha cok gelir 3 kademe geliyor 2.kademe zırıl zırıl 3den bahsetmiyorum bile sizin hosunuza gittiyse tabi sizin düsünceniz ben bot calıstırıyorum bilgisayarlarda aktif 7/24 calısıyor daha be quietten daha sessiz calısan bir sistem görmedim

ConquerorXIV

80+ Gold
bence bekle biraz sırıtma ihtimali var

1.kademede agzımla üflesem daha cok gelir 3 kademe geliyor 2.kademe zırıl zırıl 3den bahsetmiyorum bile sizin hosunuza gittiyse tabi sizin düsünceniz ben bot calıstırıyorum bilgisayarlarda aktif 7/24 calısıyor daha be quietten daha sessiz calısan bir sistem görmedim
3k lık kasa altı üstü ne bekliyordun saçmalama istersen, senin istediğin iyi fanlar kasnın fiyatından daha fazla maliyetli

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Mert Uysal
3k lık kasa altı üstü ne bekliyordun saçmalama istersen, senin istediğin iyi fanlar kasnın fiyatından daha fazla maliyetli
ben ücreti hakkında yorum yapmadım , sadece fanlarının berbat oldugunu söyledim
instagram sayfalarında 2.4k ya satıyorlar instagram adresleri tr.bilgisayar alcaklar ordan daha ucuza alabilriler

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
eyyüb

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Salih
king olan modelden mi bahsediyorsunuz? yeni nesil fanları görüntü olarak çok hoşuma gitmişti renkleri canlı duruyor videolarda

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
Bişey olmaz soran olursa Beşiktaşlıyım dersin. Şaka maka benim de parçalar siyah kasa beyaz.
Hangisi indirime girerse modundayım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alicam kasa çok pahalı 3500 de değilde tekrar 3300 düşse efsane olur.
Monitörü aldın kasa ne alcan :)

Top Bottom