Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus Radeon RX 6650 XT Driver Kurulumu Hk.

mcanclngr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Can Çilingir
Selamlar herkese iyi forumlar,

Belirtmiş olduğum Ekran Kartını kullanıyorum en kararlı ve sorun çıkarmayacak hangi driver sürümünü kurmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Aktif olarak Adrenalin 23.7.1 (WHQL Önerilir) kurulu

Ysuflix

80+ Gold
23.5.2 kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım. güncelleme var yapmaya korkuyorum.

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
23.5.2 kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım. güncelleme var yapmaya korkuyorum.
Güncellemeyi Yaptım Ne Hikmetse Coil Whine Sesi Arttı Şuan Çok Rahatsiz Edici + Olarak İlk Mavi Ekranida Yedim Ancak Nedenini Direk Drivere Baglayamam

Son düzenleme:

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Bende 23.7.1 whql var sanırım en son gelen güncelleme sorunsuz çalışıyor

Este

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Bekir Eren Keskin
Hocam linkini bırakır mısın sorun yaşarsam yüklemek istiyorum
amdnin sitesinden yüklüyebilirsin bende yeni güncellemeyi yaptım şuanlık bir sıkıntı yok ama oyunlara girdiğimde başlar ufak ufak drop oluyor sonra seyrine devam ediyor

mcanclngr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Can Çilingir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende 23.7.1 whql var sanırım en son gelen güncelleme sorunsuz çalışıyor
Bunu yüklediğimiz de ekran kartı programında (yükselt) ibaresi bulunuyor mu güncelleme yaptığım da beta sürümüne mi yükseltti bilmiyorum. Fps bakmak için valorant'a girdim anlamsız donmalar kasmalar oldu sistem yeni üstelik

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Ben amd software adrenalin edition a girdiğimde ev bölümünde sağ üst köşeye yakın yerde güncelleme vardı bir gün bekledim forumlara v.s baktım sorunu var mı diye gözüme pek bir şey çarpmadı bende güncelledim güncelleme bittikten sonra güncelle yazan yerde kur yazıyordu bende kur a bastım hemen kuruluma başladı (kurulum esnasında ekranın bazen siyah olup kısa süre sonra geri açılması v.s gayet normaldir güncellerken başınıza gelirse panik yapmayın) güncelleme bittikten sonrada aynı eskisi gibi kullanımıma devam ettim fps testlerimde ve sıcaklık testlerimde eskisiyle hiçbir fark yoktu.

mcanclngr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Can Çilingir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amdnin sitesinden yüklüyebilirsin bende yeni güncellemeyi yaptım şuanlık bir sıkıntı yok ama oyunlara girdiğimde başlar ufak ufak drop oluyor sonra seyrine devam ediyor
Hangi oyunlarda drop yiyorsun

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Bunu yüklediğimiz de ekran kartı programında (yükselt) ibaresi bulunuyor mu güncelleme yaptığım da beta sürümüne mi yükseltti bilmiyorum. Fps bakmak için valorant'a girdim anlamsız donmalar kasmalar oldu sistem yeni üstelik
Şu anda amd software adrenalin edition a girebiliyormusunuz yoksa girerken hata mı veriyor?

mcanclngr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Can Çilingir
Ben amd software adrenalin edition a girdiğimde ev bölümünde sağ üst köşeye yakın yerde güncelleme vardı bir gün bekledim forumlara v.s baktım sorunu var mı diye gözüme pek bir şey çarpmadı bende güncelledim güncelleme bittikten sonra güncelle yazan yerde kur yazıyordu bende kur a bastım hemen kuruluma başladı (kurulum esnasında ekranın bazen siyah olup kısa süre sonra geri açılması v.s gayet normaldir güncellerken başınıza gelirse panik yapmayın) güncelleme bittikten sonrada aynı eskisi gibi kullanımıma devam ettim fps testlerimde ve sıcaklık testlerimde eskisiyle hiçbir fark yoktu.
Tekrar kontrol edeceğim. Program üzerinden fabrika ayarlarına dönüp driver mı kurmamı önerirsiniz yoksa ddu ile güvenli modda silip mi yüklemem gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu anda amd software adrenalin edition a girebiliyormusunuz yoksa girerken hata mı veriyor?
Herhangi bir hata vermiyor sadece valorant gibi bir oyunda inanılmaz drop ve kasma mevcut hiçbir ayar vs yapmadım bu arada

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Tekrar kontrol edeceğim. Program üzerinden fabrika ayarlarına dönüp driver mı kurmamı önerirsiniz yoksa ddu ile güvenli modda silip mi yüklemem gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herhangi bir hata vermiyor sadece valorant gibi bir oyunda inanılmaz drop ve kasma mevcut hiçbir ayar vs yapmadım bu arada
Ddu işini pek bilmiyorum onu daha bilgili birileri yazsa daha iyi olur

Bende iki tane amd rx6000 serisi ekran kartı var ikisindede ilk aldığım zamanlarda bi ara kapatıp açtığımda kasma,yavaşlama ve pc hoparlörünü görmeme meydana gelmişti bu kasmayı masaüstünde fare imlecinin akıcılığının azalmasından hissedebiliyordunuz bende ikisindede hiç driverı kaldırmaya uğraşmadan amd nin kendi sitesine gidip kartıma ve windows sürümüme uygun en sonki whql sürümünü güncellemiştim ve ikisindede birdaha hiçbir sorun olmadı bence eğer benim eskiden yaşadığım durum gibi bir şey olduysa amd nin kendi sitesinden kartınıza ve windowsunuza uygun en sonki whql sürümü indirmeyi deneybilirsiniz

mcanclngr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Can Çilingir
Ddu işini pek bilmiyorum onu daha bilgili birileri yazsa daha iyi olur

Bende iki tane amd rx6000 serisi ekran kartı var ikisindede ilk aldığım zamanlarda bi ara kapatıp açtığımda kasma,yavaşlama ve pc hoparlörünü görmeme meydana gelmişti bu kasmayı masaüstünde fare imlecinin akıcılığının azalmasından hissedebiliyordunuz bende ikisindede hiç driverı kaldırmaya uğraşmadan amd nin kendi sitesine gidip kartıma ve windows sürümüme uygun en sonki whql sürümünü güncellemiştim ve ikisindede birdaha hiçbir sorun olmadı bence eğer benim eskiden yaşadığım durum gibi bir şey olduysa amd nin kendi sitesinden kartınıza ve windowsunuza uygun en sonki whql sürümü indirmeyi deneybilirsiniz
Deneyeceğim hocam ayrıca dp kablom yoktu bunları yaparken hdmi ile bağlı bi etkisi olup olmadığı hakkında bilgim yok yarın dp kablosu takıp öyle güncelleme yapacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,902
Üyeler
150,960
Son üye
İlkaykoc
Top Bottom