Neler Yeni

🔥İndirim ASUS ROG Strix Scope II NX TR Q Snow Switch [ 3.599 TL - > 2566 TL ]

gdbuzul24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Burak

RavenoLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ahmet ALİGÜL
Klavye alırken ilk baktığım şey shift tuşu büyüklüğü oluyor artık. Küçük shift tuşu olanlar uzun oyun seanslarında yormaya başlıyor veya shifte basacakken yanlış tuşa basıyorum.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
oğuzhan ege
Klavye alırken ilk baktığım şey shift tuşu büyüklüğü oluyor artık. Küçük shift tuşu olanlar uzun oyun seanslarında yormaya başlıyor veya shifte basacakken yanlış tuşa basıyorum.
Malesef aynı sorun bende var bu klavyeyi aldım istemsizce çok hassas olduğu için tuşlara basıyorum. Satıcı iade almadı öyle boşta duruyor 10 senelik klavye ile devam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre

asus rog cashback kampanyasıyla 1033tl geri ödemesi var 2366 TL'ye geliyor , rog scope deluxeten daha iyi ses tekerleği + nx snow switch var , bazı yerlerde hotswap diyor ama tam emin olamadım bilen arkadaşlar yazabilir , türkçe klavye isteyen arkadaşlar alsın direkt :D

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

asus rog cashback kampanyasıyla 1033tl geri ödemesi var 2366 TL'ye geliyor , rog scope deluxeten daha iyi ses tekerleği + nx snow switch var , bazı yerlerde hotswap diyor ama tam emin olamadım bilen arkadaşlar yazabilir , türkçe klavye isteyen arkadaşlar alsın direkt :D

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Reis bu önceki senenin kampanyası olması lazım ben de sazan gibi atlayıp aldım sanırsam bu sene sadece cpu psu ve soğutma ürünlerinde geri ödeme var bu klavyenin geri ödemesini yapamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Kanka bu kampanya önceki seneye ait bende sazan gibi atlayıp aldım geri ödeme alamadım bu sene psu gpu ve soğutmaya geri ödeme var sanırsam

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet
Reis bu önceki senenin kampanyası olması lazım ben de sazan gibi atlayıp aldım sanırsam bu sene sadece cpu psu ve soğutma ürünlerinde geri ödeme var bu klavyenin geri ödemesini yapamadım

Kanka bu kampanya önceki seneye ait bende sazan gibi atlayıp aldım geri ödeme alamadım bu sene psu gpu ve soğutmaya geri ödeme var sanırsam
Nasıl ya orda tarih yazıyor asus promosyon sitesinde tarihler tutuyor ama klavyede var ürünlerin arasında

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
Kerem Çavuş

kampanya geçerlilik tarihi 3 Haziran - 26 Temmuz 2024 , bu tarihler arasında satın alıp 17 Haziran - 9 Ağustos 2024 bu tarihler arasında da başvurursan paranı alırsın , alan gördüklerim de var

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
kampanya geçerlilik tarihi 3 Haziran - 26 Temmuz 2024 , bu tarihler arasında satın alıp 17 Haziran - 9 Ağustos 2024 bu tarihler arasında da başvurursan paranı alırsın , alan gördüklerim de var
Ben gençer gamingden almıştım baya işlemleri yaptım klavye işlemi çıkmadı yardımcı olursan sevinirim

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
Kerem Çavuş
Ben gençer gamingden almıştım baya işlemleri yaptım klavye işlemi çıkmadı yardımcı olursan sevinirim
Gençer gaming kampanyaya dahil siteler arasında değil , iade edip kampamyaya dahil bi siteden alın

Kampanya önceki senenin değil. Rog Gladius III Aimpoint için ödeme bekliyorum bende. Başvurum onaylandı. Keşke bir şeyleri araştırmadan iş yapmasanız. Adamlar oraya dev gibi katılımcı firmalar yazmış. Sizde gelmişsiniz "Ben Gençer Gaming'ten aldım ama kampanya olmadı, eski bu kampanya." diyorsunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Niyazi İleri
Kampanya önceki senenin değil. Rog Gladius III Aimpoint için ödeme bekliyorum bende. Başvurum onaylandı. Keşke bir şeyleri araştırmadan iş yapmasanız. Adamlar oraya dev gibi katılımcı firmalar yazmış. Sizde gelmişsiniz "Ben Gençer Gaming'ten aldım ama kampanya olmadı, eski bu kampanya." diyorsunuz.
Hocam bende rog gladius iii aimpoint için başvurdum e postaya gelen kodu girdim orda approved yaziyodu. Onaylanmış yani dimi herhangi bir sıkıntı yok.

Gorogora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Umut Öksüzoğlu

asus rog cashback kampanyasıyla 1033tl geri ödemesi var 2566 TL'ye geliyor , rog scope deluxeten daha iyi ses tekerleği + nx snow switch var , bazı yerlerde hotswap diyor ama tam emin olamadım bilen arkadaşlar yazabilir , türkçe klavye isteyen arkadaşlar alsın direkt :D

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Bugün sipariş etsem yarın yada bugün geri ödemesini alabilirmiyim

Top Bottom