Neler Yeni

Çözüldü✓ B450m 2h Bios açılmıyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,197
İsim
Emre Zengin
İnternet bağlantım var ama buga giriyor şifre yenileme veya etkinleştirme sayfasi bomboş kalıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet var ama Microsoft ekranı bomboş kalıyor
Sağ alt taraftan Shift tuşu basılı iken yeniden başlat yazana bas hocam. Gelen ekranda Sorun Giderme/ Gelişmiş Seçenekler/ Başlangıç Ayarları yeniden başlata basın. Gelen ekranda F5 ya da 5 (İnternetle Güvenli Mod'a girme) olanı seç hocam. Bir de öyle sıfırlamayı dene bakalım.

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Talat
Sağ alt taraftan Shift tuşu basılı iken yeniden başlat yazana bas hocam. Gelen ekranda Sorun Giderme/ Gelişmiş Seçenekler/ Başlangıç Ayarları yeniden başlata basın. Gelen ekranda F5 ya da 5 (İnternetle Güvenli Mod'a girme) olanı seç hocam. Bir de öyle sıfırlamayı dene bakalım.
Hocam öyle seçenek çıkıyor 2tane bişi boş sayda kalıyor yine sifrem doğru olmasına rağmen yanlış diyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,197
İsim
Emre Zengin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,197
İsim
Emre Zengin
Gelmiyor ama ekran bomboş kalıyor bişey yapamıyorum..
Fotoğraf atabilme imkanın var mıdır? Hızlı resim yükle gibi sitelere yükleyip linkini atabilirsiniz.

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Talat
Fotoğraf atabilme imkanın var mıdır? Hızlı resim yükle gibi sitelere yükleyip linkini atabilirsiniz.
hocam her şey için tesekkürler sıfırladım pc yi şifre sıfırlama ekranı bu sefer geldi açtım ve yeni işlemcımı pc ye taktım şuan tek sorun işlemcı 5700x pc boşta calısırken bile işlemcı hızı cok yüksek devirlerde çalısıyor bosta olmasına rağmen sıcaklık 52-53 derecede şuan sadece bios güncellendi işlemcı takıldı okadar

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,197
İsim
Emre Zengin
hocam her şey için tesekkürler sıfırladım pc yi şifre sıfırlama ekranı bu sefer geldi açtım ve yeni işlemcımı pc ye taktım şuan tek sorun işlemcı 5700x pc boşta calısırken bile işlemcı hızı cok yüksek devirlerde çalısıyor bosta olmasına rağmen sıcaklık 52-53 derecede şuan sadece bios güncellendi işlemcı takıldı okadar
BIOS ayarlarını tekrardan bir sıfırlayıp kaydedip çık bakalım. Ondan sonra tekrardan BIOS'a girip XMP'yi açmayı unutma. Kaç GHz çalışıyor boşta?

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Talat
BIOS ayarlarını tekrardan bir sıfırlayıp kaydedip çık bakalım. Ondan sonra tekrardan BIOS'a girip XMP'yi açmayı unutma. Kaç GHz çalışıyor boşta?
XMP yi açtım işlemci boşta iken 3,80 4,41 o aralarda calısıyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,197
İsim
Emre Zengin
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR