Neler Yeni

Başlangıç için motor tavsiyesi (CBR 125 vs 200NS)

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Attığın motorun CB125 olduğundan emin misin? :D :D

İkisi ayrı motorlar dostum, birisi racing diğeri ise naked.
Rahatlığa önem veriyorsan naked al derim.
Görüşüne de önem veriyorsan Cbr 125'i al geç üzmeyecek bir motor.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Attığın motorun CB125 olduğundan emin misin? :D :D

İkisi ayrı motorlar dostum, birisi racing diğeri ise naked.
Rahatlığa önem veriyorsan naked al derim.
Görüşüne de önem veriyorsan Cbr 125'i al geç üzmeyecek bir motor.
Valla reis görsellere yazdım gözüme çarpan en güzel fotoyu aldım direkt dikkat etmedim çok. Rahatlığı da önemli tabi ama, çok da rahatsız etmicekse görünüşü güzel olanı almaktan yanayım.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
-
Başlangıç için CBR 125 veya YZF 125 mantıksız mı olur arkadaşlar? 2-5 sene falan değiştirmeyi düşünmüyorum alırsam. Bu modellerin parçaları vs. bana pahalıya mı patlar? Super sport almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
ilk defa bineceksen ehliyetten sonra scooter alabilirsin zira sana trafik hakimiyeti vb çok şey öğretecektir, bir koruma demiri de taktırırsan düşürdüğünde sorun olmayacaktır. ama yinede diyorsan benim motorum kaslı olsun 125 lik olsun ama bastığımda da gitsin istiyorsan kesinlikle cbr 125 öneririm. yzf daha pahalı ve daha güçsüz motor gücü bakımından.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Valla reis görsellere yazdım gözüme çarpan en güzel fotoyu aldım direkt dikkat etmedim çok. Rahatlığı da önemli tabi ama, çok da rahatsız etmicekse görünüşü güzel olanı almaktan yanayım.
İkisi de binlik makine attıklarının.
Yerinde olsam Cbr 125 alırım

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
cbr 125 in büyük avantajları var parçası ucuz kronik sorunu yok çok fazla da yakmıyor.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
ilk defa bineceksen ehliyetten sonra scooter alabilirsin zira sana trafik hakimiyeti vb çok şey öğretecektir, bir koruma demiri de taktırırsan düşürdüğünde sorun olmayacaktır. ama yinede diyorsan benim motorum kaslı olsun 125 lik olsun ama bastığımda da gitsin istiyorsan kesinlikle cbr 125 öneririm. yzf daha pahalı ve daha güçsüz motor gücü bakımından.
Yerinde olsam Cbr 125 alırım
Abi genciz, kanımız hızlı akıyor. Motor da şakaya gelmez biliyorum. Ama almışken şöyle yakışıklı bir şey almak istiyorum anlarsınız ya :) Hem gücü, hem görünüşü üzmesin. Neyse bakalım hem parçaları ucuz, hem motor ucuz olduğu için kafama şuan CBR 125 yatmış durumda. Öğrenciyiz sonuçta çok da uçamıyoruz bütçede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden ikisinin de gözüme mükemmel gözüktüğü şimdi belli oldu o zaman :D

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Abi genciz, kanımız hızlı akıyor. Motor da şakaya gelmez biliyorum. Ama almışken şöyle yakışıklı bir şey almak istiyorum anlarsınız ya :) Hem gücü, hem görünüşü üzmesin. Neyse bakalım hem parçaları ucuz, hem motor ucuz olduğu için kafama şuan CBR 125 yatmış durumda.
cbr al geç o zaman :). bi ara heveslenip bu konuyu didik didik araştırmıştım,cbr videoları falan izliyordum.bakma öyle bilmiş bilmiş bilmiş konuştuğuma yoksa kullandığımdan değil araştırdığımdan biliyorum🤣

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
CBR'da yokuş aşağı giderken takla atma problemi falan var diyorlar. Bugün duydum ilk defa. Böyle bir şey var mı gerçekten? Ön kasası çok ağır olduğu için dediler. Bu gerçek mi? Umarım değildir.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
CBR'da yokuş aşağı giderken takla atma problemi falan var diyorlar. Bugün duydum ilk defa. Böyle bir şey var mı gerçekten? Ön kasası çok ağır olduğu için dediler. Bu gerçek mi? Umarım değildir.
hiç duymadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,057
Üyeler
140,137
Son üye
Thepuns
Top Bottom