Neler Yeni

🔥İndirim Battlefield 2042 96 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Onur
Bf1 de Bf5'ten daha iyi. Koskoca 2. Dünya savaşı oyununda ne Rusya var ne Normandiya Çıkarması var. Biraz P2W de var. Ayrıca bf1 ww1 olduğundan Osmanlı falan da var. Ve en önemlisi hileler. Bf5'te klan sunucuları uzun süreli açılamadığı için aşırı fazla hile var ama Bf1'de böyle saçmalık yok ve çok fazla klan sunucusu var. Bob, Batg, EpiX, Infantry Paradise, Vanguard diye gidiyor. Vuruş hissi olarak daha iyi. Oynarsan eğer mükemmel de bir hikaye modu var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek sorun optimizasyon değil oyun berbat direk.
kanka şuan ne alıyım bana hangisini öneriyorsun ben 2042 almayı düşünüyorum sence hangisini alıyım

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Zultan
Bu serinin hangisinde hikaye modu var? Hikaye modu olarak bir öneri yapar mısınız?

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,182
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Sercan GÖKALP
2042 nin normal paketini aldım. Nays 5 TL hediye verdi +%20 de indirim verdi. İyi oldu
Neymiş bu nays hep duyuyorum hiç bakmadım az açıklar mısın

Bf1 de Bf5'ten daha iyi. Koskoca 2. Dünya savaşı oyununda ne Rusya var ne Normandiya Çıkarması var. Biraz P2W de var. Ayrıca bf1 ww1 olduğundan Osmanlı falan da var. Ve en önemlisi hileler. Bf5'te klan sunucuları uzun süreli açılamadığı için aşırı fazla hile var ama Bf1'de böyle saçmalık yok ve çok fazla klan sunucusu var. Bob, Batg, EpiX, Infantry Paradise, Vanguard diye gidiyor. Vuruş hissi olarak daha iyi. Oynarsan eğer mükemmel de bir hikaye modu var.

Oynayıp beğenenler de var ben daha deneyimleyemedim ama indirirsem bakıcam. Sence nesi kötü?

• Beğen

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Sercan GÖKALP
Bu serinin hangisinde hikaye modu var? Hikaye modu olarak bir öneri yapar mısınız?
Bf1, bf5 ve bf4 ye hikaye var kardeşim. 4 oynamadıusan eski falan diye bakma en taştaşlı oyunu bence 4. Steam de hala 1200 online oyuncu gözüküyor

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,431
İsim
MehmedVII
kanka şuan ne alıyım bana hangisini öneriyorsun ben 2042 almayı düşünüyorum sence hangisini alıyım
2042 alma aldırma hocam. Şu an indirim var diye oyuncu sayısı 2-3kat daha fazla. Normalde bf1 ve bf5'in oyuncusu çok daha fazla. Bf1'de hilesiz oynamak kolay çok fazla klan sunucusu var. Bf5'te hile çok çünkü klan sunucularının içine ettiler. Battlefield serisinin en önemli olaylarından biri olan harita tasarımları bf 2042'de berbat. Bf1 en iyi atmosfere sahip bf oyunu. Oynarsan güzel de hikaye modu var. Başlarda baya zorlanabilirsin kontroller değişik gelebilir ama alışınca fena sarıyor. 40 saat agalarla 260 saat tek oynadım.

hikoo

80+ Bronze
Rahat alınır. Güzel oyun ama hile çok sanırım. Bu sıralar pek vaktim olmuyorda bir ara çok oynadım.
Bf 2042'de hile yok. 1 ve 5'de var. 1'de de community serverlarda hile olmaz, hala tas gibi oyun

Hikaye istiyorsan bf1 al

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR

bf1 aldım gitti :D

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
EMRE ERKMEN
ea playden oynuyorum, burdan satın alırsam aynı ilerlemeler kalır mı? levelim açtığım silahlar falan devam eder mi

• Beğen

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok

The Semih

80+ Silver
BF 1 serverlar boş ama 2016 grafikleri 2023 den iyi olduğu için hala sarıyor. BF 1 ve BF 5 alın.

• Beğen
Top Bottom