Neler Yeni

Beşiktaş 1 Sporting Lizbon 4

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Lokman Açil

Defans hattı var mıydı yoksa varmış gibi mi yapıyorlardı anlamadım adamlar aldığı her topta ileriye dönük oynuyor ve defans hattı sadece izlemek ile yetiniyor maçın ilk 15-20 dakikası Beşiktaş aleyhineydi sonradan ikinci gol ile birlikte takım dağıldı ve biri bu oyunculara ofsayt diye bir şeyin olduğunu söylesin canınız sağ olsun ne diyelim ülke puanına ihtiyacımız vardı ama diğer Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarına bakacağız

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
ajax maçında kaçanlara önlem almayan sergen ve sonuç ortada

Wøx1N

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Ahmet Emin KUL
Defans hattı var mıydı yoksa varmış gibi mi yapıyorlardı anlamadım adamlar aldığı her topta ileriye dönük oynuyor ve defans hattı sadece izlemek ile yetiniyor maçın ilk 15-20 dakikası Beşiktaş aleyhineydi sonradan ikinci gol ile birlikte takım dağıldı ve biri bu oyunculara ofsayt diye bir şeyin olduğunu söylesin canınız sağ olsun ne diyelim ülke puanına ihtiyacımız vardı ama diğer Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarına bakacağız
Yok gibiydi

şahin doğan

80+ Platinum
eze eze yendiler beşiktaşı 3 lü savunma yapan takıma karşı pozisyon bulamıyorlar şuan çekilebiliyorlarsa çekilsinler boşuna 0 puan ile bitirmeye gerek yok

Wøx1N

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Ahmet Emin KUL

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
savunma yok gibiydi maçta, hala önlem yok beşiktaş transfer döneminde çok eksik transfer yaptı çok fazla ön alana önem verdi arka hat sakaryaspora döndü

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Lokman Açil
savunma yok gibiydi maçta, hala önlem yok beşiktaş transfer döneminde çok eksik transfer yaptı çok fazla ön alana önem verdi arka hat sakaryaspora döndü

Amatör olarak futbol oynuyorum defans hattına beni koy daha çok iş yaparım öyle söyleyeyim sana :)

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
Amatör olarak futbol oynuyorum defans hattına beni koy daha çok iş yaparım öyle söyleyeyim sana :)
hocam seni değil 4 yaşında bir çocuk koysan en azından topa çarpar falan bu beşiktaş savunması toptan kaçıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Yeter lan bıktım kanser olmaktan fenerliyim artık daha da kanser olucam.

(!)

Besim Tibuk

80+ Gold
Bazı Fenerbahçeliler hiç konuşmasa mı....
Neyse boş ver.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,435
Üyeler
140,195
Son üye
Thykethor
Top Bottom