Neler Yeni

Bilgisayar Yeniden Başlatma Sorunu

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Veysel Tunç
Merhaba arkadaşlar benim pc bugün 3 kez kendini yeniden başlattı. Kasamı servise göndermiştim uzay sistem kullandım belli süre onda da ilk 1 2 gün yeniden başlatma sorunu oldu sonra bir daha olmadı. Bugün kasa geldi ve yerleştirdim. Cod oynarken bir anda yeniden başlatıyor. 2 3 defa aralıklar üst üste yaptı. Sonra 1 saat r6 ve cod oynadım yapmadı. Sorun nedir sizce?
Şimdi 1.si rami Oc yapmıştım uzun süredir öyle kullanıyorum onla alakalı olabilir mi?
2.si psu 850w yeni aldım 2.el ama tertemiz. 2 3 haftadır kullanıyorum.(Fsp Gold Plus) Ondan olabilir mi?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
Merhaba arkadaşlar benim pc bugün 3 kez kendini yeniden başlattı. Kasamı servise göndermiştim uzay sistem kullandım belli süre onda da ilk 1 2 gün yeniden başlatma sorunu oldu sonra bir daha olmadı. Bugün kasa geldi ve yerleştirdim. Cod oynarken bir anda yeniden başlatıyor. 2 3 defa aralıklar üst üste yaptı. Sonra 1 saat r6 ve cod oynadım yapmadı. Sorun nedir sizce?
Şimdi 1.si rami Oc yapmıştım uzun süredir öyle kullanıyorum onla alakalı olabilir mi?
2.si psu 850w yeni aldım 2.el ama tertemiz. 2 3 haftadır kullanıyorum.(Fsp Gold Plus) Ondan olabilir mi?
Yazdığın iki ihtimalde olabilir. Overclock'u kapatıp dene hocam. Anakartın nedir bu arada?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
Renkler var benim anakartta. 1yıldır laciverte ya da griye takıyorum. Yani aynı renge takıyorum
Sadece laciverte takılı olsun hocam. Anakart üreticileri RAM'lerin 2. ve 4.slota takılmasını tavsiye ediyorlar. Daha stabil çalışıyorlar.

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Veysel Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece laciverte takılı olsun hocam. Anakart üreticileri RAM'lerin 2. ve 4.slota takılmasını tavsiye ediyorlar. Daha stabil çalışıyorlar.
onda takılı hocam uzun zamandır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu arada dün 3600 e geri çektim dünden beri 1 2 saat oynadım hiç yeniden başlatmadı. Sorun çözüldü mü yoksa şansa mı şu an denk geldi bilmiyorum

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
onda takılı hocam uzun zamandır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu arada dün 3600 e geri çektim dünden beri 1 2 saat oynadım hiç yeniden başlatmadı. Sorun çözüldü mü yoksa şansa mı şu an denk geldi bilmiyorum
Çözülmüş olabilir biraz daha dene.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Veysel Tunç

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Comol Ogga
Hiç tepki vermeden, ses veya görüntü bozulmadan anında kapanıyor veya yeniden başlıyorsa sorun muhtemelen cpu o.c da ya da güç kaynağındadır, farklı bir güç kaynağı deneyin.

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Yusuf Emre Şahin
Dostum ekran siyah mı oluyor yoksa sanki sen elinle basmış gibi yeniden mi başlatılıyor?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,288
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom