Neler Yeni

bilgisayardan asıl performansı alamıyorum

Alp Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
bilmem
bu arada attığınız sistemde psu gözükmüyor ve 7500tl lik bir sistemde 8gb ram kullanıp 500gb m2 ssd nedir allah aşkına https://www.itopya.com/hermes-m3560...b-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistemde TOSHIBA OCZ 500GB lık m2 ssd yi seçip üstüne SEAGATE 1TB Barracuda eklerseniz daha iyi ve 6800tl ye pc olurdu ah vatan ah
yada aynı sistemi toplamaya çalışalım https://www.itopya.com/geforce-espo...-3500x-16gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/ ahanda bu sisteme vatandaki m2 ssd yi buna ekleyebilirdiniz amacım pişman etmek değil ancak benim yazdığım ghz değeri konusunda ghz değeri normal ise sorun var demektir . psu mu düşük kalıyo yoksa (ki psu yu belirtmemişler) darboğaz mı yapıyo bilemiyoruz ancak gtx 2060 zorluyo i59400f i ve arasıra fps düşmeleri yani drop giriyor yani demek istediğim ucu ucuna yetiyor . rtx 2060 böyle iken rtx 2060 super de kesin darboğaz olur

eduppp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
emrecan

eduppp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
emrecan
o programlar ghz hızını sabitlemek için kullanılır yani denetim masasından performans kısmında ghz hızına bakın eğer 2 ghz ın altında veya 0,8ghz ise o programlar sayesinde düzeltebilirsiniz. Arkadaşların dediği gibi parçalar uyumlu olmayabilir çünkü vatanın bazı düzensiz sistemlerini gördüm onlar pc toplamanın en uç ayrıntısına kadar bir şey bilmiyolar . (he bende o kadar bilmiyorum ama sistem toplarken nelere dikkat edeceğimi biliyorum ve sistemi toplayabiliyorum ) size vatanda bir örnek vericektim ancak vatan oem sistemlerini kaldırmış .Beyler biliyor musunuz bunun nedenini ?
büyük ishtimalle mağazaları kapandığı için kaldırmışlardır

eduppp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
emrecan
o programlar ghz hızını sabitlemek için kullanılır yani denetim masasından performans kısmında ghz hızına bakın eğer 2 ghz ın altında veya 0,8ghz ise o programlar sayesinde düzeltebilirsiniz. Arkadaşların dediği gibi parçalar uyumlu olmayabilir çünkü vatanın bazı düzensiz sistemlerini gördüm onlar pc toplamanın en uç ayrıntısına kadar bir şey bilmiyolar . (he bende o kadar bilmiyorum ama sistem toplarken nelere dikkat edeceğimi biliyorum ve sistemi toplayabiliyorum ) size vatanda bir örnek vericektim ancak vatan oem sistemlerini kaldırmış .Beyler biliyor musunuz bunun nedenini ?
dediğiniz şeyi nasıl kontrol edebilirim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,671
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom