Neler Yeni

Bilgisayarım çok kasıyor!

darxenos

80+
Arkadaşlar bilgisayarımda Windows 7 Ultimate kurulu. 2 GB RAM, Intel Mobile 4 ekran kartı ve Intel Pentium 2.3 GHz işlemci var. Ekran kartından mı yoksa RAM'den dolayı mı bilmiyorum, Chrome'a girdiğim anda kasıyor bilgisayar. Bu bilgisayara hangi işletim sistemi iyi gider sizce? Yazılım için kullanacağım bilgisayarı bu arada.

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Emircan Doğankaya
Arkadaşlar bilgisayarımda Windows 7 Ultimate kurulu. 2 GB RAM, Intel Mobile 4 ekran kartı ve Intel Pentium 2.3 GHz işlemci var. Ekran kartından mı yoksa RAM'den dolayı mı bilmiyorum, Chrome'a girdiğim anda kasıyor bilgisayar. Bu bilgisayara hangi işletim sistemi iyi gider sizce? Yazılım için kullanacağım bilgisayarı bu arada.
Ssd varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Fydeos işletim sistemini deneyin derim. 2 GB RAM' li çok kötü Casper tablet bilgisayarda bile akıcı çalışıyor. Chrome Os Flex' in çok benzeri ama Android uygulamaları yüklenebiliyor. Google Play Store' da dahil.

Awsed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Zeynel Çalık
chrome zaten ram canavarı başka bir tarayıcı kullan.
XP de canavar olur .d

Top Bottom