Neler Yeni

Bilgisayarım ne kadar eder?

chii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Arda Duman
Yanlış mıyım arkadaşım bi zamanlarda o civarlara almıştı. Ama sana zarar olur mu bilemem bilgisayara ihtiyacın varsa satma derim ama yenisini alabilecek kadar bütçe eklersen başka.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Hasan
Kaça aldın büyük ihtimalle 3k civarı zamanında yanlış mıyım?
2017 veya 2018 kasım ayında monitörle birlikte 6 7k'ya yakın bir şeydi sanırım. Ha durum şu ki babam fiyatları abartmayı seviyo ama vatan etkeni de var...

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Evet besliyor ama cayır cayırda yanıyor :) çekirdek sayısı gelecekteki oyunlar için yetersiz
İyi bir soğutucu alınabilme ihtimalinin aklına gelmemesi üzücü. Stock ile kullanmamalısın zaten overclock yaptıgın işlemciyi.
Ayrıca k serisi işlemci. Overclock çarpanı açık. Yani zaten ısıya dayanma konusunda sorunu olmasın diye üretilmiş.

Sonuç olarak besliyor mu? Darbogaz ? tşk.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
Knk parça parça satarsan çok daha fazla kar edersin
Parça parça falan satamaz o sistemi. Piyasada tekli satılan toplu sistemden alınma çok güncel işlemci var. Kasa çöp ssd çöp ramler kaç mhz? psu çöp. Toplu satabilir ancak. Sistemin edeceği max fiyat 4.600 civarıdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki sattım diyelim zararda olur muyum?
Böyle bir sistemi 5k ya satarsan mutlu olman gerekir ne zararı.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Hasan
Parça parça falan satamaz o sistemi. Piyasada tekli satılan toplu sistemden alınma çok güncel işlemci var. Kasa çöp ssd çöp ramler kaç mhz? psu çöp. Toplu satabilir ancak. Sistemin edeceği max fiyat 4.600 civarıdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir sistemi 5k ya satarsan mutlu olman gerekir ne zararı.
reis öldürmedin mi biraz ya :d psu'ya çöp demişsin FSP psu konusunda kötü değil diye biliyorum ? bu arada ramler 2666 mhz.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
reis öldürmedin mi biraz ya :d psu'ya çöp demişsin FSP psu konusunda kötü değil diye biliyorum ? bu arada ramler 2666 mhz.
Psuyu o tipteki kasada kötüdür diye düşünüp yazdım. Kasayı 2500 den ekran kartsız satışa koysan en az 10 gün bekler 2.250 e satarsın. İstersen öylesine koy ilana dene. Ekran kartınada max. 2500₺ desek hesapla işte.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,552
Üyeler
140,658
Son üye
kajunfinger
Top Bottom