Neler Yeni

Binada altyapı yok Nasıl İnternet bağlatabilirim?

MBugra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Bugra Yuce
Altyapı olmadığından sinir krizindeyim artık parasında bile değilim altyapı yok diyorlar gel yap parasını vercem diyorum yok yapmıyolar Telekomcular da başka bi alem.Kafayı sıyırcam nasıl evime altyapı yapabilirim ,internette hiç makale yok bildiğiniz varsa lütfen yardımcı olun.

Abdullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Abdullah ÇELİK
Altyapı olmadığından sinir krizindeyim artık parasında bile değilim altyapı yok diyorlar gel yap parasını vercem diyorum yok yapmıyolar Telekomcular da başka bi alem.Kafayı sıyırcam nasıl evime altyapı yapabilirim ,internette hiç makale yok bildiğiniz varsa lütfen yardımcı olun.
Süperbox alabilirsin

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
süperonlinenin süperboxsı var ona bak istersen alltyapın yoksa onu alırsan o altyapı kadar güçlü netin olur

Knife

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Derin Berkoz
superbox cok guclu kardesim ondan alabilirsin

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Ya süperbox al yada imza kampanyası başlat

Death Mark

80+ Bronze
İmza toplayıp şikayet etmeniz gerekir bu durumda çok ümitsiz.
Bağlatırlarsa illaha ki TTNET kullanmak zorunda kalmazsın. Altyapı kurulduktan sonra Turknette hizmet verebilir.
NAsıl yani binadakilerden mi imza alıp yapayım
Yakın çevredeki herkesten.

MBugra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Bugra Yuce
ohoo milleti bir internet için uğraştırdıklarına bak neyse yaptıklarınızı deneyecem inşallah sonuç alırım

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Superbox al sorununu çözecektir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,968
Üyeler
158,010
Son üye
isch1
Top Bottom