Neler Yeni

Yardım Bitexen Hakkında yardım

ZeRRoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Muhammed torun
Merhaba bitexen kullanıcılarına bir kaç sorum olacak şimdiden. Teşekkürler
1. Güvenilirlik seviyesi nedir ?
2. En yüksek ne kadar yatırım/havale yaptınız?
3. Para çekme işlemlerinde sorun yaşama durumunuz oldumu ?
4. 30-40k civarı havale yapıp dogecoine yatiracagim biraz bu konuda düşünceleriniz ne olur ?

BuraKaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Burak Kaya
3k yaptım bi aralar bi problem yok site güvenilir profilini onaylatsan yeter güven vermesi açısından itü projesi olarak hayata geçti ve adanademirsporunda sponsorudur formalara bakarsan bitexen yazar kayıt olmadıysan refli link atabilirim...

ZeRRoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Muhammed torun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3k yaptım bi aralar bi problem yok site güvenilir profilini onaylatsan yeter güven vermesi açısından itü projesi olarak hayata geçti ve adanademirsporunda sponsorudur formalara bakarsan bitexen yazar kayıt olmadıysan refli link atabilirim...
Kayitliyim hocam bende 3-4 k para aktarması yaptım sorun yoktu ama bütçe artinca sorun olurmu diye düşündüm bir an

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kayitliyim hocam bende 3-4 k para aktarması yaptım sorun yoktu ama bütçe artinca sorun olurmu diye düşündüm bir an
Hocam Binance varken başka borsa kullanmaya gerek yok diye dusunuyorum. Hem daha güvenli hem daha hacimli.

Son düzenleme:

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam Binance varken başka borsa kullanmaya gerek yok diye dusunuyorum. Hem daha güvenli hem daha hacimli.
Bence de thodex gibi borsalar patladı.Binance patlamayacağının garantisi yok.Geçmişte Mt.Gox örneği var.En büyük borsa iken patladı.Trade dışında private keyine sahip olunan cüzdanlara çekilmeli. Özetle not your keys not your coins...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,475
Üyeler
140,649
Son üye
denizzwo
Top Bottom