Neler Yeni

Borç yiğidin kamçısı mı gerçekten?

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1

Reyconjeff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Ek olarak borçları kapattığımda kredi kartı limitimi arttırabilir miyim?
Bu kısım hakkında bilgi veremem gerekirse ne kadar çok kredi kartı kullanırsan ve düzenli ödemelerini gerçekleştirirsen kredi kartının limit artışına olumlu etkileri var. Sürekli kredi karı ile borçlanıp ve ödemelerini geçiktirmeyen biri hiç kredi kullanmayan birinden daha fazla limite sahip olabilir.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Borç biter çok yokmuş zaten elinde fazladan 2.el kullanmadığın şeyler varsa onları satabilirsin mesela ben 100k borç yaptım 30k sını pc satıp ödedim sağlam halka arzlara girebilirsin borsa da ben genelde öyle yapıyorum evkur bitse gerisi kolay zaten o da 4 taksit olursa bi 5 aya felan düzelirsin gibi borsadanda 200,300 arada gelir rahatlatır ya da telefon felan satıp yenisini alacaksın sonra

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Geleceğe yatırım olarak bes yapmanı öneririm aylık 500tl 10yil boyunca odemelisin 10 yıl sonra çalışmama bile gerek yok (internetten araştır)

Şuan için de ya ek bir yerde çalışmalısın ya borsa işine gireceksin coin filan alacan yada sosyal medya filan ancak öyle

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Borç biter çok yokmuş zaten elinde fazladan 2.el kullanmadığın şeyler varsa onları satabilirsin mesela ben 100k borç yaptım 30k sını pc satıp ödedim sağlam halka arzlara girebilirsin borsa da ben genelde öyle yapıyorum evkur bitse gerisi kolay zaten o da 4 taksit olursa bi 5 aya felan düzelirsin gibi borsadanda 200,300 arada gelir rahatlatır ya da telefon felan satıp yenisini alacaksın sonra
Ev kuru ödesem zaten diğerleri tek maaşta da ödenir sadee ev kur çok gözümü korkutuyor

Reyconjeff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
17.000 TL Maaş geliri.
4.000 TL Faturalar.
2.500 TL Market.
1.000 TL Ulaşım.
1.000 TL Fuzuli.
2.000 TL İlaç masrafım
Aldığın maaşa göre borç durumun fazla değil dert edilecek bir borç durumu yok çoğu insan borç ile borç döndürüyor tavsiye eksra bir yükün daha altına girmemen. Gelirine ve ödemelerine istinaden kart limitlerin artsa bile bu gelir ile ekstra borçlanmaya girmezsen sorun olacağını sanmıyorum.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Ev kuru ödesem zaten diğerleri tek maaşta da ödenir sadee ev kur çok gözümü korkutuyor
Farketmessin bile bence 4,5 ay çabuk geçiyor taksit yaparlarsa yoksa krediyle kapatman gerekir o da 24k ya fln denk geliyor dediğim gibi halka arz yada normal borsa dene halka arza msla yeni 540 atmıştım 350 tl getirmiş böyle ufak ufak getirse birde indirim kovalayıp masrafları düşürmek lazım bazen ucuz marketlerden alışveriş vb. şeyler 100k için 50 kredi çektim 30 da pc bendede 20k borç kaldı

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Anladım peki evden yapabilecğim iş modelleri biliyor musun? 3D Modelleme konusunda vesaire baya bilgim var onun dışında oyunlar için de yazılım desteğim mevcut

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Muhammet Çağrı
silindi

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Faruk Sancar
Kamçı bir kırbaç türü kanka. Borç alan kırbaçlanır anlamında o söz. Ben de 19 bin maaş ile 96 binlik borca uğraşıyorum. Normalde 6 ay yemesem öderim ama evdeki hesap çarşıya uymuyor. Telefon bozuldu ona binlerce masraf ettim. Birdaha bozuldu gittim yeni telefon aldım. 6 ay çalışır çıkarım dediğim yerden 1 yılda anca çıkacağım. 4 aydır borcun kuruşunu ödeyemedim. Faiz uçtu katlaya katlaya ilerliyor. Bunda da vardır bir hayır yapacak bir şey yok. Zor ödersin ama mecbur ödeyecen. Biz bu dünyaya borç ödemeye geldik zaten.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
kral esnaf filan tanıdığın varsa küçük çaplı kredi çektirebilirsin ödemen rahat olur

Top Bottom