Neler Yeni

Bu antivirüs ne kadar?

PokeTopu

80+
Arkadaşlar ücretsiz Malware kullanıyordum ama Kaspersky'a geçme kararı aldım ve 1 ay ücretsiz kullandıktan sonra para verip devam etmeyi düşünüyorum. Bu aşağıda yıllık 271 tl üzerinden otomatik olarak yenilenecektir diyor ama aklıma şu takıldı yıllık 271 tl olacak ama biz her ay 271 tl çekeceğiz mi demek yoksa 1 yıllık ürün fiyatı 271 tl mi demek anlamadım antivirüs programı kullanan varsa yardımcı olabilir mi

1711392112484.png

mehmettici

80+ Silver
Arkadaşlar ücretsiz Malware kullanıyordum ama Kaspersky'a geçme kararı aldım ve 1 ay ücretsiz kullandıktan sonra para verip devam etmeyi düşünüyorum. Bu aşağıda yıllık 271 TL üzerinden otomatik olarak yenilenecektir diyor ama aklıma şu takıldı yıllık 271 TL olacak ama biz her ay 271 TL çekeceğiz mi demek yoksa 1 yıllık ürün fiyatı 271 TL mi demek anlamadım antivirüs programı kullanan varsa yardımcı olabilir mi

Alıntıyı görüntüle
yillik 3 aylik daha bedava olmasi lazim kaspersky oneririm sistem bogmuyor yeni guncelemeyle

HDogus

80+ Bronze
Yanında yıllık yazıyor ya kardeşim neyine emin olamadın😅

Palo DAYI

80+ Gold
3 ay bedava olmasi lazim
Ben 1 aydir bedava kullanıyorum 3 ay degil o bide benim deneme süresi yarın doluyor ödeme yöntemlerine baktığımda hicbisey gözükmüyor para kesintisi olmassa ne olur acaba

dxzf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Dante
Arkadaşlar ücretsiz Malware kullanıyordum ama Kaspersky'a geçme kararı aldım ve 1 ay ücretsiz kullandıktan sonra para verip devam etmeyi düşünüyorum. Bu aşağıda yıllık 271 TL üzerinden otomatik olarak yenilenecektir diyor ama aklıma şu takıldı yıllık 271 TL olacak ama biz her ay 271 TL çekeceğiz mi demek yoksa 1 yıllık ürün fiyatı 271 TL mi demek anlamadım antivirüs programı kullanan varsa yardımcı olabilir mi

Alıntıyı görüntüle
Kaspersky deneme üyeliğine dikkat edin 1 aylık deneme süresi bittikten sonra oto para çekiyor benimkini çekti zor zor iade aldım müşteri hizmetleri vasat eğer deneme süresi hesabı açaksanız kart bilgilerinizi silin yahut oto ödemeyi kapayın

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Kaspersky deneme üyeliğine dikkat edin 1 aylık deneme süresi bittikten sonra oto para çekiyor benimkini çekti zor zor iade aldım müşteri hizmetleri vasat eğer deneme süresi hesabı açaksanız kart bilgilerinizi silin yahut oto ödemeyi kapayın
Sanal kart en temizi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,785
Üyeler
156,524
Son üye
floww10
Top Bottom