Neler Yeni

Bu Ayakkabının Modeli Nedir ?

OnurCiftci26

80+ Bronze
Beyler kuzenim verdi orjinal miş.modeli ne .Bana olmadığı için satacağım ne kadar eder?
Nike Air Force 1 High modeli ancak hep replikasını gördüm bu modelin orijinalinin satıldığını görmedim.

1657393043707.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

Rebellee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Turgay Turgut
Nasil anlarım oejinal olup olmadığıni
bende bu modelin sadece replika satıldıgını gördüm orjinal olduguna dair bilgim yok ayakkabı fişi varsa sorabilirsiniz ayrıca içindeki etiketi olsun dış kabı olsun anlaşılır onu bilgili birine sorabilirsiniz

MehmeTD

80+ Bronze
Satacak olursan stockx üzerinden ilan verebilirsin satıldığında şubelerine kargoluyosun orda orjinal olup olmadığına bakıyolar eğer orj ise satıcıya yolluyolar sanada parayı veriyolar ama sadece konrol hizmeti yok diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
bende bu modelin sadece replika satıldıgını gördüm orjinal olduguna dair bilgim yok ayakkabı fişi varsa sorabilirsiniz ayrıca içindeki etiketi olsun dış kabı olsun anlaşılır onu bilgili birine sorabilirsiniz
Satacak olursan stockx üzerinden ilan verebilirsin satıldığında şubelerine kargoluyosun orda orjinal olup olmadığına bakıyolar eğer orj ise satıcıya yolluyolar sanada parayı veriyolar ama sadece konrol hizmeti yok diye biliyorum
Ben bunun orjinal.olup olmadığını öğreneyim eğer orjinalse satarım Orjinal değilse birine veririm.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
kumaş kesiminde çok fazla pürüz ve düzensizlik görüyorum. Modelinden veya aşınmasından mı kaynaklı emin değilim ancak orjinal olmayabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

OnurCiftci26

80+ Bronze
Stockx sitesinde buldum ancak fiyatı $345 muhtemelen seninki orijinal değil çünkü kimse kimseye bu kadar pahalı ayakkabı hediye etmez. Ayrıca içinin malzeme kalitesi kötü gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Stockx sitesinde buldum ancak fiyatı $345 muhtemelen seninki orijinal değil çünkü kimse kimseye bu kadar pahalı ayakkabı hediye etmez. Ayrıca içinin malzeme kalitesi kötü gözüküyor.

Ne gibi testler yapmam gerek anlamam için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne gibi testler yapmam gerek anlamam için.
Ben ce de Orjinal değil gibi bana neden bu kadar iyi ayakkabı versin ki.

Top Bottom