Neler Yeni

Bu dambıl seti ile neler yapabilirim

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Kol, omuz, sırt, bacak, göğüs, kalça, ne istersen yaparsın.
Göğüs
Bacak
Arka Kol
Ön Kol
Sırt
Omuz

Bunlar temel bölgeler. Bu bölgelerden 4-5 tane hareket seçip kendine bir antreman programı hazırlayabilirsin.
Tamamdır teşekkürler herkese.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Serbest ağırlıklar ile çalışamayacağın bölge çok az.
Nasıl yani

Hocam fazla yeme düzgün ye önerim o internetten shake tariflerine bak günde 5 öğün yemeye çalış ama düzgün yemek önemli paran varsa sporculardan yeme programı alabilirsin
Günde 4 öğün yiyorum ama ne yediğim belirsiz biraz ekonomik sıkıntılardan dolayı ne bulursam onu yiyorum maalesef uzun zamandır böyle belki de bunun için kilo alamıyorumdur.

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Tamamdır teşekkürler herkese.

Nasıl yani

Günde 4 öğün yiyorum ama ne yediğim belirsiz biraz ekonomik sıkıntılardan dolayı ne bulursam onu yiyorum maalesef uzun zamandır böyle belki de bunun için kilo alamıyorumdur.
Maalesef Türkiye'de spor yapmak çok pahalı sana hak veriyorum

CemSultan01

80+ Bronze
Evde tam olarak bu set var 35kg toplam kol çalıştırabileceğimi biliyorum peki bununla vücudumun hangi bölgelerini geliştirebilirim ve hangi hareketlerler geliştirebilirim.
Herşeyi yaparsın.

CemSultan01

80+ Bronze
Nasıl mesela ben bilmiyorum da ha birde boyum 1.73 kilom 55 bunları söylemeyi unuttum belki yararı olur.
Güne erken başla erken uyu. Düzenli uyku önemli. Günde 5 öğün yemek ye. Her öğün 1000 olmazsa ki bencede olmaz toplam 4000 kaloriye yakın yemeye çalış. Bol bol su iç

Satriani

80+ Bronze
Ege Fitness ' back in business, actually always in business ' kanalında evde parçalanabileceğin egzersizler var.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Güne erken başla erken uyu. Düzenli uyku önemli. Günde 5 öğün yemek ye. Her öğün 1000 olmazsa ki bencede olmaz toplam 4000 kaloriye yakın yemeye çalış. Bol bol su iç
Erken uyanıyorum ve erken uyuyorum ama kalori hesabı yapamam ne bulursam yiyorum işte.

Ege Fitness ' back in business, actually always in business ' kanalında evde parçalanabileceğin egzersizler var.
Tamamdır bakıyorum.

CemSultan01

80+ Bronze
Erken uyanıyorum ve erken uyuyorum ama kalori hesabı yapamam ne bulursam yiyorum işte.

Tamamdır bakıyorum.
bak bu olmadı o zaman yediğin tabak sayısını 2 katına çıkar zorla ye

Top Bottom