Neler Yeni

Yardım Bu kalvye alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
ulaş dursun
Bilemedim ki hocam mekanik hisli bu klavye gerçek mekanik değil. fiyat çok değil ama istersen tercih edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Master yi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilemedim ki hocam mekanik hisli bu klavye gerçek mekanik değil. fiyat çok değil ama istersen tercih edebilirsin.
Biliyorum mekanik olmadığını ama uygunnfiyata düzgün bir kavye istiyorum suya dayanıklılık gibi vs bir sürü de özelliği var

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Alperen Ayna
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
ulaş dursun
Razer ornatada olabilir hatta daha ucuzmuş onada bir bak bu fiyatlarda bu 2sinden iyisine zor denk gelirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Master yi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Alperen Ayna
Hocam kendiniz kullanıyor musunuz acaba , almayı düşünüyorum,kronik sorunları olduğunu duydum
7 ay boyunca kullandım sonrasında kablosuz klavyeye döndüm kablolu olduğundan ama 7 ay boyunca bir problemle karşılaşmadım baya rahattı özellikle bilek desteğinin baya + sı vardı klavye üstünde benim sırf dönme sebebim ışıkların gözlerimi yorması evet biliyorum kapatılabiliyor ama niye böyle bi klavye almışken kapatayım diye düşünmem birde oyunlarımı dualshock tan oynadığım için büyük klavyeye gerek kalmamasından

7 ay boyunca kullandım sonrasında kablosuz klavyeye döndüm kablolu olduğundan ama 7 ay boyunca bir problemle karşılaşmadım baya rahattı özellikle bilek desteğinin baya + sı vardı klavye üstünde benim sırf dönme sebebim ışıkların gözlerimi yorması evet biliyorum kapatılabiliyor ama niye böyle bi klavye almışken kapatayım diye düşünmem birde oyunlarımı dualshock tan oynadığım için büyük klavyeye gerek kalmamasından
Yanıtın için teşekkürler, anladığım parasını hakeden bir klavye

Son düzenleme:
Top Bottom