Neler Yeni

BU KONU KORSANLA ALAKALI DEĞİL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Erikli Damacanası

80+ Bronze

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Parası olmayan adam Gidip torrent oyun indire bilir kimsede karışamaz.
Ben 4 saate bitirceğim oyuna neden gidip para veriyim cok seversem serisi indirim oynarım silerim geçerim.
Örnek Steamdan tom raider serisini aldım oynadım canım skıldıkca alıp oynarım. Farcry5 satın aldım 4 kere bitirdim gene bitirim severim oyunu.
Ama nfs serisi olsun ac serisi olsun bundan bir yanlıs yok torrent indir geç
İyi de AC serisi güzel olur kötü olur bi emek var. Sen o emeği hiçe sayıyorsun.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Bana "böyle böyle kural var" dedikten sonra "bu bu kural eklensin" diye konu açması peki? İyimiş abi. Yoruldum ya neyse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Bana "böyle böyle kural var" dedikten sonra "bu bu kural eklensin" diye konu açması peki? İyimiş abi. Yoruldum ya neyse.
resmi olarak yok ama uyarı yiyen insanlar var resmi olarak gelmesi daha doğrudur

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
boş yorumlarınızla artık uğraşmıyorum
Aç konunun başını oku. Gösterdiğin örnek korsan oyun konusu. "Paran yoksa oynama" sözü başka nerede kullanılır? Bu konunun korsana bağlanacağı belli ve bu bugünkü 50. korsan konusu falan.

emir1515

80+
Herkese selam. Dediğim gibi birbirinize karşı gelmekten ise oyunların pahalı olmasına karşı olmanız daha mantıklı olucaktır bence.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
paran yoksa oynama demiyoruz. suç bireyseldir. senin günahın beni bağlamaz. ama her oyunu oynamak zorunda da değilsin.

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
paran yoksa oynama demiyoruz. suç bireyseldir. senin günahın beni bağlamaz. ama her oyunu oynamak zorunda da değilsin.
kankam tahmin edeyim sadece başlığı okudun değil mi

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,046
İsim
Zeki Müren
İsteyen istediğini yapar boş boş uzatiyonuz istersen işletim sistemini de kaçak kullanirim istersen ülkeye kaçak sokulan ürünleri kullanırım size ne kim diyorsa korsan oynama gram umrumda değil kimsenin de olmicak

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
kankam tahmin edeyim sadece başlığı okudun değil mi
yazının çoğunu okudum. "paran yoksa oynama" yazanlar o dediğin konuyu açanları bu yanlıştan döndürmek için yazıyorlar. korsan indirecek olan vazgeçerse sorunu da ortadan kalkmış oluyor. yani çözüm üretiyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
İsteyen istediğini yapar boş boş uzatiyonuz istersen işletim sistemini de kaçak kullanirim istersen ülkeye kaçak sokulan ürünleri kullanırım size ne kim diyorsa korsan oynama gram umrumda değil kimsenin de olmicak
ahh ahh canım kardeşim gel insan gibi konuşalım bu konu hakkında çok gerildim lütfen konuyu okur musun konunun korsanla bir alakası yok başlıkla yola çıkmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

yazının çoğunu okudum. "paran yoksa oynama" yazanlar o dediğin konuyu açanları bu yanlıştan döndürmek için yazıyorlar. korsan indirecek olan vazgeçerse sorunu da ortadan kalkmış oluyor. yani çözüm üretiyorlar.
işte bende bunun bir çözüm olmadığından bahsediyorum indirimli oyun öner felan filan ama konunun doğrudan veya saptırılarak korsanla alakası yok

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom