Neler Yeni

BU KONU KORSANLA ALAKALI DEĞİL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Aman kardeşim tamam başlıcam korsanınıza ya. Siyasete döndü resmen. Salın artık korsancıları. Bırakın adam korsan kullansın. Korsan kullanıncaki riskleri bu adam zaten biliyor. Maddi manevi olarak. Yeter da açmayın artık konu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Korsanın bütçesi olmaz arkadaşlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Aman kardeşim tamam başlıcam korsanınıza ya. Siyasete döndü resmen. Salın artık korsancıları. Bırakın adam korsan kullansın. Korsan kullanıncaki riskleri bu adam zaten biliyor. Maddi manevi olarak. Yeter da açmayın artık konu.
al işte bak bir sazan daha canım kardeşim konuyu okurmusun KONU KORSANLA ALAKALI DEĞİL ALOOO KÜFÜRMÜ ETTİRCENİZ YA SİZ KONUYU OKUYUN ÖNCE KONU ÇÖZÜM ÜRETMEKTEN YOKSUN ÜYELERİ ANLATIYOR KORSANI DEĞİL

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
kankam rica etsem konuyu okurmusunuz artık valla rage atacam ALOOO KONU KORSANLA ALAKALI DEĞİL :/

@strive_for_greatness kankam niye kızgın?
Tamamen korsanla alâkalı değil ama bi şekilde konu hep "korsan oyun hırsızlık mı?" ya bağlanıyor.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
10K'ya sistem toplayıp da bir oyuna 100 TL veremeyen adam bir zahmet oynamasın. Diyeceksiniz 100 TL'ye oyun mu var. Evet var. Katılmıyorum kabul etmiyorum. Satın alacaksın!

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Tamamen korsanla alâkalı değil ama bi şekilde konu hep "korsan oyun hırsızlık mı?" ya bağlanıyor.
kanka ne alakası var ya konunun tek alakası çözüm üretmekten yoksun insanlar madem bir çözümün yok yazma konu

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
al işte bak bir sazan daha canım kardeşim konuyu okurmusun KONU KORSANLA ALAKALI DEĞİL ALOOO KÜFÜRMÜ ETTİRCENİZ YA SİZ KONUYU OKUYUN ÖNCE KONU ÇÖZÜM ÜRETMEKTEN YOKSUN ÜYELERİ ANLATIYOR KORSANI DEĞİL
?. Caps Lock kapat demeyeceğim. Sitemim zaten korsana veya savunanına veya herhangi hiçbir şeyine değil. "Korsan bilmem ne bilmem ne" diye artık şu forumda konu açmayın. Gereği yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
10K'ya sistem toplayıp da bir oyuna 100 TL veremeyen adam bir zahmet oynamasın. Diyeceksiniz 100 TL'ye oyun mu var. Evet var. Katılmıyorum kabul etmiyorum. Satın alacaksın!
ya bka canım kardeşim konuyu doğru okuyun vallahi sinirlendiriyorsunuz insanı

?. Caps Lock kapat demeyeceğim. Sitemim zaten korsana veya savunanına veya herhangi hiçbir şeyine değil. "Korsan bilmem ne bilmem ne" diye artık şu forumda konu açmayın. Gereği yok.
canım kardeşim bak sinirimi bozuyorsun artık konunun korsanla alakası yokken sen bana korsanı anlatıyorsun konuda nerde korsan savunulmuş veya nerde korsan kullanın denilmiş korsanla alakalı 2 tane kelime var onalrda örnek konuyu okurmusunuz

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
ya bka canım kardeşim konuyu doğru okuyun vallahi sinirlendiriyorsunuz insanı
Yok kardeşim lafım sana değil. Sözüm meclisten dışarı. Benim lafım 10kya sistem alıp oyunları korsan oynayanlara. Parası olmayan zaten torrent indirsin oynasın. Parası olduğunda da satın alır.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Korsanın bütçesi olmaz diyorum. Açtığın konunun başlığı "Paran yoksa oynama Saçmalığı". Sazan ben miyim sen misin şimdi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom