Neler Yeni

bu kulaklıklardan hangisini almalıyım ?

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren Kuzu

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
1-https://www.incehesap.com/gamepower-medusa-rainbow-7-1-surround-gaming-kulaklik-fiyati-45257/
2-https://www.incehesap.com/james-donkey-712-gaming-kulaklik-fiyati-39980/
3-https://www.incehesap.com/gamepower-jin-rainbow-7-1-surround-gaming-kulaklik-fiyati-48440/
aslında bütçem 550 600 TL civarında kodla fujin almak istiyordum fakat o da incehesabın stoğunda yok beklemeli miyim yakın zamanda stoğa gelebilir mi veya bu 3 kulaklıktan hangisini tercih etmeliyim ?
James Donkey 710 kullanıyorum. 712'nin de ondan tek farkı ses kartının olması ve tasarımı değişik. İlk olarak şunu söyleyeyim. kulaklık rahat, padleri yumuşak. Fakat yaz aylarında terliyorsun ve kulaklık pedi ter oluyor, sonra tekrar kuruyor fln derken; padin derisi soyulmaya başlıyor. Zaten soyulmaya müsait şekilde üretilmiş. Onun dışında ses kalitesi bence güzel(710'da ses kartı yok ona rağmen ses kalitesi iyi bence, 712 ses kartı var, çok daha iyidir.). Ses seviyesi yeterli (ful seste kullanamazsın büyük ihtimalle kulağın ağrır :) ) Dip ses olabiliyor. Yazılımı iyi değil. Mikrofonu, denediğim çoğu kulaklık mikrofonlarından güzel. Sesi çok net iletiyor.

Son düzenleme:

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
hocam bu kulaklığın diğerlerine göre ne artıları var bilgilendirebilir misiniz?
Attığın kulaklıklar en başta gamepower. Attıklarımla kalite ve marka açısından yarışamazlar.
H2002D Alüminyum malzemeye sahip, yani sapa sağlam bir kulaklık.
XPG kulaklık piyasada yeni galiba ilk defa gördüm ve yorumları oldukça olumlu.
Lenovo H500 PRO'da düşünebilirsin o da hem ses hem malzeme kalitesinde oldukça başarılı bir kulaklık. Tek eksiği bir tık ağır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren Kuzu
James Donkey 710 kullanıyorum. 712'nin de ondan tek farkı ses kartının olması ve tasarımı değişik. İlk olarak şunu söyleyeyim. kulaklık rahat, padleri yumuşak. Fakat yaz aylarında terliyorsun ve kulaklık pedi ter oluyor, sonra tekrar kuruyor fln derken; padin derisi soyulmaya başlıyor. Zaten soyulmaya müsait şekilde üretilmiş. Onun dışında ses kalitesi bence güzel. Yazılımı iyi değil ama. Mikrofonu kullandığım çoğu kulaklıktan güzel. Sesi çok net iletiyor.
Attığın kulaklıklar en başta gamepower. Attıklarımla kalite ve marka açısından yarışamazlar.
H2002D Alüminyum malzemeye sahip, yani sapa sağlam bir kulaklık.
XPG kulaklık piyasada yeni galiba ilk defa gördüm ve yorumları oldukça olumlu.
Lenovo H500 PRO'da düşünebilirsin o da hem ses hem malzeme kalitelisinde oldukça başarılı bir kulaklık. Tek eksiği bir tık ağır.
sağ olun bilgilendirmeler için karar verirken dikkate alacağım

Top Bottom