Neler Yeni

Bu netler eşit ağırlıkta kaç bin getirir?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hocam sayısal zaten seçemem rezalet durumda. 15 ayt mat ile bistüri ancak olurum. Teşekkürler psikoloji ya da hukuk seçmeyeceğiniz için.
Bu arada o denemelere bakmayın.
Ben 24 civarı yapıyordum AYT Matı ama 2020 sorularını çözdüm 30 net çıkarttım.
Gerçekten ösym soruları o kadar zor değil AYT bazında hatta bence kolay

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Zaten 10 taneye yakın tyt tarzı geliyor hocam genelde. Ondan dolayı biraz umutluyum.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

melidoas6

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle

Ben de 20-25K arası geleceğini düşünüyorum.
Bu sene sınavın daha kolay olacağını düşünüyorum bence 25-30k arası bir sıralama net bir şey isterde 27k gibi bir sıralama gelicektir. Sayısalcılar eşit ağırlıkta oldukça yüksek sıralamalar yapacaktır. Sen tercih zamanı 6k dan yazmaya başlarsın hedeflerine göre.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Bu sene sınavın daha kolay olacağını düşünüyorum bence 25-30k arası bir sıralama net bir şey isterde 27k gibi bir sıralama gelicektir. Sayısalcılar eşit ağırlıkta oldukça yüksek sıralamalar yapacaktır. Sen tercih zamanı 6k dan yazmaya başlarsın hedeflerine göre.
Hocam eğer 27k gelirse hedeflerim fazlasıyla tutmuş olur. Ben 80k-120k arası gelir diye düşünüyordum bu netlerle.

melidoas6

80+ Silver
Denemeler senin yapacağın ortalama netleri verir 2020 kolay bir sınavdı. Bakmayın demek doğru olmaz.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Denemeler senin yapacağın ortalama netleri verir 2020 kolay bir sınavdı. Bakmayın demek doğru olmaz.
Hocam 2022,2019.2018 de bu netlere bayağı yakındı. 2021 dışında denemeler ÖSYM gibi sormadı diye düşünüyorum.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,649
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Hocam eğer 27k gelirse hedeflerim fazlasıyla tutmuş olur. Ben 80k-120k arası gelir diye düşünüyordum bu netlerle.
Genelde normal netlerinden daha yüksek netler yapar insanlar gerçek sınavda.
Size tavsiyem sınava kadar bu tür konulara bakmayın ya da araştırma yapmayın. Bu tür şeyler sonucunuzu değiştirmeyecek, sadece kafanızı kurcalayarak sınavdaki performansınızı etkileyecek. Size tavsiyem internetten uzaklaşarak son tekrarlarınızı yapıp ardından sakince günü bitirdikten sonra uyuyup sınava girmeniz. TYT'den sonrası da aynı şekilde.

melidoas6

80+ Silver
Sınavdan sonra tüm ders bazlı netlerini buraya yaz. Biz zaten sınav sorularına bakarız ortalama gelecek sıralamayı vs söyleriz. Dediğimizde tutar. Sadece araya giricek sayıcalcı artabilir o da en kötü ihtimalde 30k yapar. Sınavda dikkatli ol mata önem ver ea de öne atan matematik

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Gene o denemelere oranla netler biraz daha iyi oluyor.
Mesela TYT türkçe bakımından hiçbir yayın ÖSYM tarzı yazamıyor paragrafları onun gibi bir çok etmen var.
Ama ÖSYM sınavları o ortalmaların bir tık yükseltilebileceği bir sınav bence.
Denemeden denemeye değişir.
Apotemi denemesi ile basit kıytırık denemeler aynı olmuyor tabi dediğiniz de doğru kolay bir sene ama gene AYT bakımından öyle aşırı bir kasma görmedim ben.
Ne varsa TYT üstünden yapıyorlar genel olarak

melidoas6

80+ Silver
Genelde normal netlerinden daha yüksek netler yapar insanlar gerçek sınavda.
Size tavsiyem sınava kadar bu tür konulara bakmayın ya da araştırma yapmayın. Bu tür şeyler sonucunuzu değiştirmeyecek, sadece kafanızı kurcalayarak sınavdaki performansınızı etkileyecek. Size tavsiyem internetten uzaklaşarak son tekrarlarınızı yapıp ardından sakince günü bitirdikten sonra uyuyup sınava girmeniz. TYT'den sonrası da aynı şekilde.
Kesinlikle katılıyorum sosyal medyada vs soruların cevaplarını araştırmak gibi bir hata yapmayın...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gene o denemelere oranla netler biraz daha iyi oluyor.
Mesela TYT türkçe bakımından hiçbir yayın ÖSYM tarzı yazamıyor paragrafları onun gibi bir çok etmen var.
Ama ÖSYM sınavları o ortalmaların bir tık yükseltilebileceği bir sınav bence.
Denemeden denemeye değişir.
Apotemi denemesi ile basit kıytırık denemeler aynı olmuyor tabi dediğiniz de doğru kolay bir sene ama gene AYT bakımından öyle aşırı bir kasma görmedim ben.
Ne varsa TYT üstünden yapıyorlar genel olarak
Bu sene ayt mat ve sosyal biraz zor ve bilgi ağırlıklı olabilir fen direk bilgi ağırlıklı olucaktır. Türkçe ise her zamanki gibi normal uzunlukta anlam yoğunluğu derin paragraflar olur. Şahsi fikirlerim bunlar. Ösym sınavında normal deneme netlerinizden +/- 5ila 10 net değişebilir genelde artı olarak yansıyor. Tabi bunlar normal gelecek bir sınav için. 2021 senaryosu olursa çok daha fazla değişir

Hocam 2022,2019.2018 de bu netlere bayağı yakındı. 2021 dışında denemeler ÖSYM gibi sormadı diye düşünüyorum.
Bu senede yaklaşık olarak aynı netler gelir daha yüksek yapmak için çabala yinede. Sınava girmedende nasıl olur bilemeyiz için rahatsa sorun yok

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,649
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Kesinlikle katılıyorum sosyal medyada vs soruların cevaplarını araştırmak gibi bir hata yapmayın...

Bu sene ayt mat ve sosyal biraz zor ve bilgi ağırlıklı olabilir fen direk bilgi ağırlıklı olucaktır. Türkçe ise her zamanki gibi normal uzunlukta anlam yoğunluğu derin paragraflar olur. Şahsi fikirlerim bunlar. Ösym sınavında normal deneme netlerinizden +/- 5ila 10 net değişebilir genelde artı olarak yansıyor. Tabi bunlar normal gelecek bir sınav için. 2021 senaryosu olursa çok daha fazla değişir

Bu senede yaklaşık olarak aynı netler gelir daha yüksek yapmak için çabala yinede. Sınava girmedende nasıl olur bilemeyiz için rahatsa sorun yok
Sınavın zor olması en iyisi. Çalışan kişi ile çalışmayan kişi arasındaki çizgi daha belirgin oluyor zor olunca sınav.

melidoas6

80+ Silver
Sınavın zor olması en iyisi. Çalışan kişi ile çalışmayan kişi arasındaki çizgi daha belirgin oluyor zor olunca sınav.
Ösym nin ne yapacağı belli olmaz. Ama bu sene 2021 gibi bir sınav gelmez ondan eminim. Sınava girerken rahat ol. Sınavdan sonra saçma YouTube kanallarında sonuç vs araştırma. Kafanı dinle.

Top Bottom