Neler Yeni

bu sistem iyi midir?

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
bu sistemi gördüm de stok yok diye çok üzerinde durmamıştım. Bu sistemi aynı fiyata fiziksel mağazadan da alabiliyor muyum? alabiliyorsam orada özelleştirebiliyor muyum?
Vatan mağazasına ömrüm de 1 defa bile girmedim ama fiyatı aynıdır çünkü mağaza stoğu diye belirtmişler. Özelleştirme de yapılıyordur çalışanlar yardımcı olur muhtemelen. Şuan en fiyat f/p o gözüküyor. Keşke Nvidia yerine AMD tercih etsen şuan da 32K küsüre rx 7800 xt sistem var itopyada.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatan mağazasına ömrüm de 1 defa bile girmedim ama fiyatı aynıdır çünkü mağaza stoğu diye belirtmişler. Özelleştirme de yapılıyordur çalışanlar yardımcı olur muhtemelen. Şuan en fiyat f/p o gözüküyor. Keşke Nvidia yerine AMD tercih etsen şuan da 32K küsüre rx 7800 xt sistem var itopyada.

Bu arada bayramın mübarek olsun dostum.

Kerem*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kerem

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada bayramın mübarek olsun dostum.
senin de bayramın mübarek olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Erdem Şapcı
pc nin bir sıkıntısı var mıdır alınır mı?
Kasanın psu su düşük. Ekran kartını ti olarak seç bence. Ssd nin okuma yazma oranı düşük. Ram in CL değeri yüksek, yani sıkıntı. Anakart ve işlemci gayet iyi ama ekran kartını kesinlikle değiştirmen lazım. Darboğaz yapar şu şartlarda

Son düzenleme:

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Kasanın cpu su düşük. Ekran kartını ti olarak seç bence. Ssd nin okuma yazma oranı düşük. Ram in CL değeri yüksek, yani sıkıntı. Anakart ve işlemci gayet iyi ama ekran kartını kesinlikle değiştirmen lazım. Darboğaz yapar şu şartlarda
CPU derken işlemciyi kastettiniz değil mi ? Eğer öyleyse 5 7500f gayet iyi bi işlemci hatta 4070ti süper ile bile kullanılabilir diye biliyorum.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren Süzgeç
Top Bottom