Neler Yeni

Yardım Bugün kargolar teslim edilir mi ?

beritankorkusuz

80+ Silver

Siegfreed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Hayri tekeş
Steam
angelshare2
İlçedeyim ve bugün teslim tarihi , haftada ikli gün geliyor .Yurt içi geldi
ilçe olması kötü itopyadan pc almıştım haftada 1 geliyordı ups bir kaç saat ile geç sipariş verdiğim için o haftaya yetişmedi totatlde 2 hafta sonra alabildim kargoyu

beritankorkusuz

80+ Silver
ilçe olması kötü itopyadan PC almıştım haftada 1 geliyordı ups bir kaç saat ile geç sipariş verdiğim için o haftaya yetişmedi totatlde 2 hafta sonra alabildim kargoyu
Biliyorumm bende yaşadım öyle durumlar

beritankorkusuz

80+ Silver
itopyaya baya serzenişte bulunmuştum neden başka kargo seçeneği vs gibi diğerlerinin pek sağlam ulaştırmadığını söylemişlerdi :D yani aldığın PC artık PC olmayarak gelebilir :D
Pc almadım , :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sefa Mert ARABACI
Umarım benimkide bugün gelir

Ben istanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Siparişimi çarşamba günü verdim ve bu siparişim İstanbul Avrupa yakasından gelecek :). Aynı şehir için dahi tam teslimatın gerçekleşmesi 3-4 gün kadar sürüyor. Sizinkini bilmiyorum ama görünen o ki teslimat için kuryeye verilmiş. Kurye mutlaka gelecektir bugün. Problem olmaz. Geldiği zamanda konudan belirtirseniz bizde öğrenmiş oluruz :).

beritankorkusuz

80+ Silver
Ben istanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Siparişimi çarşamba günü verdim ve bu siparişim İstanbul Avrupa yakasından gelecek :). Aynı şehir için dahi tam teslimatın gerçekleşmesi 3-4 gün kadar sürüyor. Sizinkini bilmiyorum ama görünen o ki teslimat için kuryeye verilmiş. Kurye mutlaka gelecektir bugün. Problem olmaz. Geldiği zamanda konudan belirtirseniz bizde öğrenmiş oluruz :).
Geldi

Top Bottom