Neler Yeni

c diskinde oyun için gerekli yer yok nasıl çözebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Merih
cs go için yer açmam gerekiyor çoğu gereksiz artık dosyayı temizledim fakat indirebilmem için yer açmam gerek bununla alakalı fikri olan varmı
Adsız.png

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,961
İsim
HBE
cs go için yer açmam gerekiyor çoğu gereksiz artık dosyayı temizledim fakat indirebilmem için yer açmam gerek bununla alakalı fikri olan varmı Alıntıyı görüntüle
Arama yerine disk yöneticisi yazıp gelen ekranın fotoğrafını paylaşır mısın? Diskinden sadece 60gb ayırmışsın sanırım. Geri kalanıda aktif edelim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Merih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arama yerine disk yöneticisi yazıp gelen ekranın fotoğrafını paylaşır mısın? Diskinden sadece 60gb ayırmışsın sanırım. Geri kalanıda aktif edelim.
hocam disk yöneticisi yazınca hiçbir şey gelmiyor webde bir şeyler bulduk yazıyor disk yönetimi diye bir yer var onu da dosya olarak ekliyorum
Adsız.png

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,961
İsim
HBE
hocam disk yöneticisi yazınca hiçbir şey gelmiyor webde bir şeyler bulduk yazıyor disk yönetimi diye bir yer var onu da dosya olarak ekliyorum Alıntıyı görüntüle
Tamam buradan bahsediyordum bende. Yanlış yazmışım ismini.

Diskin 60GB çok düşük zaten depolanması. Yer yok kısaca. Ek bir depolama birimi almalısın. Tek çözüm bu aslında.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,292
Üyeler
140,801
Son üye
ouroboros
Top Bottom