Neler Yeni

Çok Fazla Kan Geliyor

pc ustasi1

80+ Silver

Reindi

80+ Silver
öyle değil ya kanser değilim 3 kutu antibiyotik yuttum ard arda oda büyük ihtimal bağırsağı bozdu ishal harici bir şeyim yok yakında endoskopi kolonoskopi olcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

La benim sosyal ankaste setim var bide aynı şehirde değiliz bende maraşlıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

beni kimse götüremez hastaneye ölsem dahi
geber kanka o zaman :D sigortan varsa veya yaşın 25 i geçmediyse her türlü hizmeti alabiliyorsun hastanelerde

öyle değil ya kanser değilim 3 kutu antibiyotik yuttum ard arda oda büyük ihtimal bağırsağı bozdu ishal harici bir şeyim yok yakında endoskopi kolonoskopi olcam
Kendiliğinden geçmez mi?? Bol bol yeşillik yesem yoğurt yesem

zorba24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
Selam,

Üstad yüksek olasılıkla hemoroid (basur) vardır, ya da umarım ki basurdur arkadaşlar kanser ihtimali felan demiş açıkçası ben bile gerildim eğer hemoroid ise ben de bu sorundan müzdaribim doktor bana lavabo da çok oturmaktan ve lavaboda fazla kendini zorlamaktan olur demişti ilerler ise oturamaz hale gelirsin arkadaşların memeden kastı ise büyük sivilce düşün anüs'ü temizlerken eline bir şişkinlik sivilce tarzı bir şey hissediyorsan hemoroid olmuşsundur doktor zaten dirseklerin dizlerine değecek şekilde seni sedyeye uzandırıyor ve bakıyor sivilce dışarıda ise içeri itiyor ve bu rahatsızlık seninle ömür boyu geliyor eğer ameliyat olmazsan. sıcak su ve krem iyi geliyor doktora görünmeni tavsiye ederim söylenildiği üzere erken teşhis hayat kurtarır.

İyi forumlar geçmiş olsun.

Reindi

80+ Silver
Kendiliğinden geçmez mi?? Bol bol yeşillik yesem yoğurt yesem
daha basur olup olmadığını bile bilmiyorsun git randevuyu beklemek istemiyorsan acilden insanın sinirini bozmayın doktordan korkuyormuş beyfendi erkek ol lan biraz hayat bu şakaya gelir mi?

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Basur olmuşsun etin yırtılmadıysa canın acımaz. Baharatlı katı yemeklerden 6 ay uzaklaşırsan kanaman gidicek ve etin yumuşayacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Cenk Sezgin
Dostlar merhaba aynı şekilde bu bende de var sanırım. ve 3. evrede olduğunu düşünüyorum. nereden randevu almam lazım açıkcası gerginim 18 yaşından da küçüğüm muayene sıkıntı ne yapmam gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
ali
Anal fissur veya internal hemoroidin vardir buyuk ihtimal. Kronik kabizlik, zorlu diskilama vb sebepler yol acmis olabilir. illa kotu hastaliklar olacak diye birsey yok. Yapman gereken genel cerrahiye muayene olmak. Gecmis olsun.

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer
Dostlar merhaba aynı şekilde bu bende de var sanırım. ve 3. evrede olduğunu düşünüyorum. nereden randevu almam lazım açıkcası gerginim 18 yaşından da küçüğüm muayene sıkıntı ne yapmam gerekiyor.
Muayene sana sıkıntı geliyor gittiğin doktor için bu o kdr normal birşeyki :) senin gibi kaç tane görüyor gidin biran önce sadaka verin dua edin

Top Bottom