Neler Yeni

Çok Fazla Kan Geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Cenk Sezgin
Muayene sana sıkıntı geliyor gittiğin doktor için bu o kdr normal birşeyki :) senin gibi kaç tane görüyor gidin biran önce sadaka verin dua edin
18 yaş altı benim uzun zamandır var ben çok önemsemedim ve ilerlediğini düşünüyorum. 18 yaş altına genel cerrahi bakar mı

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Koray Yıldız
basur kanamasıdır, pek bir riski yok korkma kardeş

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer
18 yaş altı benim uzun zamandır var ben çok önemsemedim ve ilerlediğini düşünüyorum. 18 yaş altına genel cerrahi bakar mı
Ailene bahset gerekli yerden randevu alırlar gittiğin doktor bakmazsa şu bölüme git der zaten gözünüzde büyütmeyin bu hastane işlerini ilerlerse hep sıkıntı olur. Çok oturma acılı yeme tuvalette çok bekleme çok ıkınma

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Büyük dışkılamadan sonra taze kıpkırmızı kanlar geliyor hemde çok fazla ama hiç acı yok zerre acı olmadan geliyor 1 aydır böyle.. Ölecek miyim hastaneye gitmiyorum fobim beni öldürecek kesin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dua edin
Öleceksin

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Doktora gitmezsen show haber bu konuyu kullanacak

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer
ameliyat olma durumu var mı hocam ?
ne durumda olduğunu bilemeyiz tabi ama bu işten ameliyatla kurtulanlar duyduk tabi. Ameliyat olsa nolacak hocam uyuşturup yaparlar bişey hissetmezsin :) düşünmemek gerek böyle şeyleri kafada büyütüyor insan sonra zor bişey sanıyor

berkszr60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Berk Süzer
Büyük dışkılamadan sonra taze kıpkırmızı kanlar geliyor hemde çok fazla ama hiç acı yok zerre acı olmadan geliyor 1 aydır böyle.. Ölecek miyim hastaneye gitmiyorum fobim beni öldürecek kesin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dua edin
yani bu soruya ne kadar düzgün efendi bi cevap verebilirim bilmiyorum da temizlik yap kardeşim hem genel hemde her tuvaletten sonra 2 hafta düzenli olarak temizliğini yap baktın 2 haftada düzelmedi yaşın 18-20 felansa ailene danış ve git doktora

Stayy

80+
sağlık işi şakaya gelmez kan geliyor diyorsunuz kan la bu kafayı mı yediniz bende de oldu olduğu günün ardından hemen doktora gittim parmakla kontrol felan ediyor içini dışını haberiniz olsun ama sıkıntı yok fitili torpili de soktuk bugün de iyiyiz evellallah kimsenin başına böyle bi durum gelmez inşallah

berkszr60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Berk Süzer
basurdur muhtemelen ama 1 aydır geçmiyorsa tuvalette çok beklediğinden genelde oluyor bende vardı telefonla özellikle kış aylarında soğuk iken tuvalette çok bekleyip telefonla felan oynayıp oyalanma ve kendini de zorlama ve temizliğine dikkat et acı ve baharatlı şeyler yeme 2hafta dene düzelme varsa doktora gitme ama hala düzelme yoksa git ben bunu 1ay yaşadım ama dikkat etmeye 1 ayın sonunda başladım 2-3 haftada toparlamıştım ara ara gene olur gibi oluyor sonra dikkat edince geri gidiyor çözebilmiş değilim bende senin gibi doktora gitmedim :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,060
Üyeler
156,560
Son üye
umonix
Top Bottom