Neler Yeni

Çok Önemli AmdWattman

senhorsco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efe Turan
Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımda yüksek sistemli oyunları açarken veya alt tab atarken bir donma oluyor ve 0 fps kitleniyor kasadan tık diye bir ses geldiğinde ise donma gidiyor ve bilgisayar kendi haline geri dönüyor ancak maks frekansı -20 aldığım zaman ( unoverclock) hız düşürme / bu sorun gidiyor ancak çoğu kişi max -10 yapın zararlı vs gibi şeyler diyor gerçekten bir zararı var mı yapmamda sakınca görüyor musunuz

1671639404019.png

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımda yüksek sistemli oyunları açarken veya alt tab atarken bir donma oluyor ve 0 fps kitleniyor kasadan tık diye bir ses geldiğinde ise donma gidiyor ve bilgisayar kendi haline geri dönüyor ancak maks frekansı -20 aldığım zaman ( unoverclock) hız düşürme / bu sorun gidiyor ancak çoğu kişi max -10 yapın zararlı vs gibi şeyler diyor gerçekten bir zararı var mı yapmamda sakınca görüyor musunuz

Alıntıyı görüntüle
Wattman denilen olay bu muymuş vay be

senhorsco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efe Turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
konu hakkında bilgi sahibi yok mu yauw

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,427
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Alıntıyı görüntüle
bu wattman değil undervolt hakkında ise bilgim yok

Top Bottom