Neler Yeni

Çok Ter Akıtıyoruz Bu Yapılanlar Artık Hoş Olmuyor.

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman
Hocam sıkıntı o değil banlamak en kolayı, ben anlamıyorum bu Ülkenin çocuklarının ne hale geldiğine bir bakar mısın? yazık günah sürekli linç peşindeler yemin ediyorum ne yaptıklarını onlarda bilmiyor.
Maalesef biri bir şey vermese buraya gelip bunu yapmaz her zaman yapılan bir şey meyve veren ağaç taşlanır. Ben Banlıyorum hiç acımıyorum.

alper2669

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
alp eren
Hocam sıkıntı o değil banlamak en kolayı, ben anlamıyorum bu Ülkenin çocuklarının ne hale geldiğine bir bakar mısın? yazık günah sürekli linç peşindeler yemin ediyorum ne yaptıklarını onlarda bilmiyor.
Karantina var dışarı çıkamıyorlar abisi kime saracaklarını şaşırdılar :)

Canko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet can
Bunlar bitmez ama bunları takarak bişeyde elde edemeyiz Abdullah.tek çare böyle insanlarla moderatör ilgilenip engelleyecek.

ahmetim_64

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Ahmet Karagöz
Facebook
albay6464
Adamın dediği gibi tırnağıyla kazıyarak geldi bu zamanlara helal olsun ama bu da büyük saygısızlıktır bir şeyi sevmeyebilirsin veya beğenmeyebilirsin ama saygı göstermek zorundasın kim olursa olsun ister yaş olarak büyüğün olsun ister olmasın yeter artık şu adama yapılanlarrrrrrrrrrr !!!

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Youtuber'lar sağolsun.

Hiphopjohnny

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Abdulkadir
Değerli arkadaşlarım ben ekibimle bir forum kurduk ve forumun gerekliliğinde burayı yönetiyoruz. Forumumuz açılalı daha iki ay oldu evet iki ay. Lakin sürekli başka forumlardan taciz alıyoruz. 27 yaşındayım ve bu kadar embesil hareketlerden o kadar sıkıldım ki anlatamam. Allah için bizim forumumuzun yaş kitlesinin sözde çok düşük diye eleştirenlerin bazı forumlarda yaptığı şu hareketlere bir bakın. Yani bu kadar mı sıkılır bir insan sıkıldım bıktım usandım. Burası bir forum abicim forum futbol takımı değil istersen vakit geçir istemezsen git.

Alıntıyı görüntüle

Allah için bu ne saçmalıktır ya, beni beğenirsiniz beğenmezsiniz saygım sonsuz ama bu forumda bir dünya insan var koca koca insanlar var ya açın da bakın bu insanlara azıcık saygınız olsun. Biz burayı bu forumu büyütmek için her ay ciddi paralar harcıyoruz. Daha bugün forumumuzu büyütmek için banner reklamları için markalarla görüşme yaptık. Tırnaklarımızla kazıya kazıya bir emek verme çabasındayız. Abicim takip etmeyin bizi ya bırakın biz bize iyiyiz. Yemin ediyorum eskiden diyordum ki varolan forumlardaki kitleyi de kendi forumumuza kazandıralım ama artık Allah şahit istemiyorum artık bu nedir. Forum abicim burası forum bir sürü insan var ayıptır kiminle dalga geçiyorsunuz.

Hepsini de geçtim bir tane seviyeli tartışma yok. Hadi uçuyoruz hadi kaçıyoruz hadi uçtum hop orda mısın burada mısın üfff be ne boş muhabbet... Birde şu muhabbeti döndüren kişiler yaş hesabı yapıyor.
Biz senin ne emekler çektiğini biliyoruz reis rahat ol yanındayız🙋🙏

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

T.P.G.

80+ Titanium
lGaliba ben kendimi ifade edemedim burdan tüm DA ekibinden özür diliyorum. Bu mevzuya dalma olayı ise sadece espri amaçlıydı. Technopattakilerin gelmesini isteme sebebim sadece görüşlerini paylaşmalarıydı. DA Forum Hakkında Düşündüklerim konusunda yazdıklarımın arkasındayım bazı kuralların cidden gelmesi gerekiyor böylece çok daha yükselebilirsiniz. Tekrardan tüm DA ailesinden özür diliyorum kendimi yanlış ifade ettiysem de özür diliyorum yeniden. Taraf tutma gibi bir durumum da yok iki tarafı da severek takip ediyorum. Umarım affedersin :(.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
lGaliba ben kendimi ifade edemedim burdan tüm DA ekibinden özür diliyorum. Bu mevzuya dalma olayı ise sadece espri amaçlıydı. Technopattakilerin gelmesini isteme sebebim sadece görüşlerini paylaşmalarıydı. DA Forum Hakkında Düşündüklerim konusunda yazdıklarımın arkasındayım bazı kuralların cidden gelmesi gerekiyor böylece çok daha yükselebilirsiniz. Tekrardan tüm DA ailesinden özür diliyorum kendimi yanlış ifade ettiysem de özür diliyorum yeniden. Taraf tutma gibi bir durumum da yok iki tarafı da severek takip ediyorum. Umarım affedersin :(.
Dostum kaç yaşındasın rica ediyorum doğruyu söyle yaşınla ilgili bir eleştiri yapmayacağım merak etme

T.P.G.

80+ Titanium
Dostum kaç yaşındasın rica ediyorum doğruyu söyle yaşınla ilgili bir eleştiri yapmayacağım merak etme
16 abi. Ama yaş ile alakalı değil sadece düşüncelerimi paylaşacaktım sonrasında planlamadığım yerlere gitti olay. Zaten İnstagram'dan da özür diledim hani yaptığınız işe de saygım sonsuz. Kendimi ifade edemediğim için işler düşündüğüm gibi olmadı maalesef :(.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
16 abi. Ama yaş ile alakalı değil sadece düşüncelerimi paylaşacaktım sonrasında planlamadığım yerlere gitti olay. Zaten İnstagram'dan da özür diledim hani yaptığınız işe de saygım sonsuz. Kendimi ifade edemediğim için işler düşündüğüm gibi olmadı maalesef :(.
16 tamam kardeşim bir daha kimse bizim forumumuzu yaştan ötürü vurmasın.
DA ekibi gaddar bir ekip değil bak bu durumu bize yaşatmana rağmen bırak banlamayı bir uyarı bile vermedik. Sevgiler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,316
Üyeler
147,862
Son üye
Veysel34
Top Bottom