Neler Yeni

Çok Zayıfım Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Ben 16 yaşındayım ve çok zayıfım. 1 kglik paket alırsam kaç kilo alırım? Boy 180 kilo 50. Çok dalga geçiliyor. Cicibebe'den bir ayda 1 kg mi tüketeyim yoksa 4, 5 kg mi tüketirsme kilo alırım?
Sağlıklı beslenin. Günlük yemek miktarınızı ve öğün miktarınızı artırın. Düzenli olarak 2-3 ay spora gidin ki vücut hatlarınız otursun.( Bu kadar süre yeter mi bilmem)180 boya zaten 60 kilo yeter.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Vermek istemiyor
Senin yaşlarında yaptım iyi de kilo aldım bir problem yaşamadım ama şimdiki aklım olsa yapmam. İçindeki şeker oranı inanılmaz yüksek
Kaç kilo aldın ve ne kadarlık paketti?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlıklı beslenin. Günlük yemek miktarınızı ve öğün miktarınızı artırın. Düzenli olarak 2-3 spora gidin ki vücut hatlarınız otursun.( Bu kadat süte yeter mi bilmem)180 boya zaten 60 kilo yeter.
Arada spor yapıyorum ama çok zayıfım ondan bir etkisini göremedim.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok

Hoca cici bebe abur cubur. Bunlar mantıklı değil. Midenin bir içi var bir de dışı. Güçlü görünüyüm derken sağlığınızdan olmayın. Öğün aralarına yağlı şeyler yerleştirebilirsiniz. Hem hızlı kilo aldırır. İştahsızlık var mı?

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin

Yapma diyorum kilo paket soruyorsun :D Çok şeker var içinde değmez. Yemek ye onun yerine zorla kendini. Yine de cevaplayayım
Yarım paket cicibebe
750ml süt
Yarım veya bir muz boyutuna göre
Kakao
Tuzsuz fıstık
Bunları blenderdan geçirip gömüyordum yemek sonrası

ReDanger

80+ Bronze
Kanka öncelikle millet dalga geçiyor diye bunu yapma sağlığın için yap cici bebe kilo aldırabilür belki ama sağlık ön plandaysa ağırlık ve bol pirinç hayır ben kilo alıyım yeter ise bol bol abur cubur cips jelibon vs çünkü hem çok kalorili hem doyurmaz doyurmayınca bir saat sonra yine yersin
Arkadaş prof doktor maşallah. Jelibon yiyerek anca obez olursun. Şaka gibisin valla ya.

Evren avcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Evren avcı
3 yıldır düzenli cici bebe yiyorum ayda 1 kilo yemen sana bir şey kazandırmaz. Kilon boyuna göre çok az bence direk diyetisyene git ve doğru düzgün diyet yaparak kilo al ve sporu eksik bırakma. abur cubur diyenleri kafaya takma o şekilde aldığın kilonun sana sadece zararı olur.

Rulep

80+ Gold
Sağlıksız şeyler yiyerek vücüdünu harcama bu işin yaşlılığı da var bu video izle uygula alırsın

Eredun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Yasir Yaşar
Bünyeni zaten bilmiyoruz ki günlük düzenin de çok önemli. O yüzden ne desek boş. Ben 184 / 57 kiloyken işe girip hayatımı düzene soktum ve eskiden bir öğünde yediğimin biraz daha fazlasını yemeye başladım ve 3 4 ayda 10 kilo aldım. Abur cubur vs tüketiyim bütün gün yatıp kilo alayım demek yerine hayatını bir düzene oturt ve her gün aynı saatte kendini zorlayıp biraz daha fazla ye. Benim yaptığım buydu. Bence etkisini görürsün.

ReDanger

80+ Bronze

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Bağımlı gibi yedim ve en ufak bir kilo değişimi göremedim.

Top Bottom