Neler Yeni

Çok Zayıfım Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Vermek istemiyor
Ben 16 yaşındayım ve çok zayıfım. 1 kglik paket alırsam kaç kilo alırım? Boy 180 kilo 50. Çok dalga geçiliyor. Cicibebe'den bir ayda 1 kg mi tüketeyim yoksa 4, 5 kg mi tüketirsme kilo alırım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ali
Kanka öncelikle millet dalga geçiyor diye bunu yapma sağlığın için yap cici bebe kilo aldırabilür belki ama sağlık ön plandaysa ağırlık ve bol pirinç hayır ben kilo alıyım yeter ise bol bol abur cubur cips jelibon vs çünkü hem çok kalorili hem doyurmaz doyurmayınca bir saat sonra yine yersin

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Bol çikolata ye. Patates kızartması da kilo aldırır.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Dostum yukarıdakileri dinleme beni dinle. Günlük kalori ihtiyacından fazlasını alırsan kilo alırsın az alırsan kilo verirsin her şey bu kadar basit aslında. Öyle kilo aldıran veya verdiren ürün diye bir şey yok ve en önemlisi tartıda kaç kilo olduğumuz değil nasıl göründüğümüz. Spor yapmadan sadece kalori ihtiyacından fazlasını yiyip kilo alırsan sadece göbekli olacaksın vücudun yine çubuk gibi olacak ecnebice skinny fat. Spor yapıp kas kütleni artırman lazım. Bu da zamanla olacak bir şey. Yani sana tavsiye spora git, günlük kalori ihtiyacından fazlasını al. Umarım anlayabilmişimdir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Vermek istemiyor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka öncelikle millet dalga geçiyor diye bunu yapma sağlığın için yap cici bebe kilo aldırabilür belki ama sağlık ön plandaysa ağırlık ve bol pirinç hayır ben kilo alıyım yeter ise bol bol abur cubur cips jelibon vs çünkü hem çok kalorili hem doyurmaz doyurmayınca bir saat sonra yine yersin
Cici bebe yerine abur cubur mu tercih edeyim?

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Ben de aynı boy, kilolardayım. Cicibebe ile 3 kilo almıştım ama daha sonra işe yaramamaya başladı o yüzden bıraktım. Mısır patlağı deneyeceğim.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Bol çikolata ye. Patates kızartması da kilo aldırır.
Sağlıklı kilo almak var hocam. O durumdayım. 175-180 boy 75+ kilo. Bazenleri yürüyemiyecek hale geliyorum. Dışarıdan çok kilolu gözükmüyorum yine de ama mantıklı değil.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
Senin yaşlarında yaptım iyi de kilo aldım bir problem yaşamadım ama şimdiki aklım olsa yapmam. İçindeki şeker oranı inanılmaz yüksek

Top Bottom